Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z osobní zkušenosti můžu doporučit CBD oleje na spaní, používal jsem 5% roztok a pomohl mi přes náročnější období. myslím že to byl tento https://www.mygreen.cz/cbd-you-cbd-tinktura-3000mg-original/

  • Poslední dobou se zaměřuji na kvalitní spánek a musím říct, že jsem toho názoru, že osvětlení v tom hraje opravdu důležitou roli, Já proto už hodinu před spaním vůbec nerožínám světlo a místo do monitoru se snažím spíše poslouchat audioknihy. Od té doby co toto praktikuji se mi zkalitnil spánek a počas dne cítím mnohem větší energii.

  • Modré světlo na mě paradoxně nijak negativně nepůsobí. Prostě nespím, i když nekoukám před spaním x hodin na tv nebo do telefonu :D.  Ale už jsem začala být celkem zoufalá a zkoušela vše možné. Zmiňované CBD mi ani trochu nepomohlo. Ale co na mě pro kvalitní spánek, kromě decky vína před spaním zabírá, je wellness. No a ten se teď kvůli opatřením nekoná. Tak mě napadlo si udělat domácí wellness. Narazila jsem na různé soli do koupele a aromaterapie. Zkoušel jste někdo s pozitivním účinkem?

  • Dobrý deň, 

    Spanok je niečo s čim som celkok dlho bojoval a hľadaľ som rôzne riešenia, skušal som rôzne pripravky z melatoninu ale vobec mi nepomohli. Kolega mi doporučil CBD a vyskušal som toto: https://www.herbonia.cz/cbd-konopny-olej--1000-mg-cbd-10--10-ml/ a musím povedať, že ma to prekvapilo ale naozaj je to prvá vec ktorá mi začala pomáhať. 


  • Dříve jsem se hodně potýkala s problémy se spánkem. Několikrát jsem si musela brát prášky na spaní, ale takhle se to nedá dělat pravidelně. Jednou mi kamarád poradil, že mám vyzkoušet marihuanu. To je však proti zásadám, které v životě uznávám. Přesto jsem nad tím přemýšlela a vyzkoušela jsem olej z technického konopí, který obsahuje kanabinoidy, terpeny a flavonoidy. Všechny přírodní látky dokáží tělu lépe odpočívat a rychleji regenerovat https://www.cbdcko.cz/cbd-oleje/cbd-konopny-olej-full-spectrum-20-10ml/

  • No ale stejně bych se tomu modrému světlu vyvarovala. Přeci jenom člověk u těch obrazovek tráví tolik času, že bychom se mohli občas uskromnit a prostě na ty telefony před spaním nečumět. Víte, to je tak pohodlné si lehnout a nic neřešit. Já občas od 20h na telefon ani nekoukám.

  • Stale mam stop.,

    :-)

  • Tak mam opet od Tiscali stopku...v diskusich - zpravy...

    A to jsem jiz dlouho nic nenapsala...

    Nevim proc, z redakce mi na muj dotaz zbabelci neodpovedeli...


    Hezke Vanoce vsem...

    • Pavel.Jegl

      Koloběžko, ověřoval jsem to, a zjistil jsem, že se někdo přihlásil pod vaším nickem kolobezka.1 do diskuse ke Gottwaldovi a přál tam kdekomu smrt. Systém není příliš dokonalý a nedovoluje blokovat už přihlášené nicky. Takže se omlouváme, vše bude za chvíli OK. Hezké a mírumilovné Vánoce i vám.

      • Tak ta chvilka trvala ''jen" 5 dní...

        Tak tomu říkám fofr...😃

      • Za chvíli = za 7 dní?


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit