txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (14 příspěvků)

 • Občan (skrytý)
  6 se líbí

  To už funguje v redakci Tiscali dávno. Idiot, který si nechá říkat Simon, tam na hajzlu chlastá chcanky jako kuřbuřtík a recykluje to v koulích na čistou vodu.

  5.8.2017
 • Občan (skrytý)
  3 se nelíbí

  Že jo, a ještě krade nick. *12* *1*

  5.8.2017
 • bijec pitomečků (skrytý)

  ... přesně tak pitomečku, přestaň už konečně krást, hnuse :)))

  5.8.2017
 • topol (skrytý)
  6 se nelíbí

  Lidi neblbněte. Na Moravě jsem se vyučil. Már rád Luhačovice a vůbec ten kraj a když chcete tak zemi. Víte před převratem se lidi "dělily" jestli pracuje to museli všichni !!!! A ne jestli je moravák, slovák a nebo cikán.

  4.8.2017
 • složitá jazyk tvého kmene (skrytý)
  4 se líbí

  ty být portrugal?

  4.8.2017
 • Spíš (skrytý)

  hotentot, z pátý galaxie vpravo

  4.8.2017
 • tím by se (skrytý)

  mnohé vysvětlilo.... *7*

  4.8.2017
 • tak první věc je...... (skrytý)
  2 se líbí, 6 se nelíbí

  že odborníci z Vysokého učení technického v Brně nejsou čeští výzkumníci nýbrž moravští (pro neinformované Brno je moravské město, stejně jako Bratislava je slovenské město. Možná se ale mýlím a Brno je české město stejně jako Praha je německé nebo ruské město? ) *3*

  a druhá věc je, že dokonalé vyčištění jakékoli šedé černé či jiné vody není dnes už žádný problém jedině snad unikátnost jednoduchost energetická a technická nenáročnost procesu a efektivita můžou být hodny ocenění.

  4.8.2017
 • Občan (skrytý)
  4 se líbí, 9 se nelíbí

  První věcí je, že sice kdysi bylo Království České a vedle toho Markrabství Moravské a knížectví Slezská a všechny tyto země tvořily Země Koruny České. Nyní tyto země tvoří Českou republiku. Takže Brno je město v České republice. Naproti tomu Bratislava je hlavní město Slovenské republiky. A výzkumníci VUT Brno jsou snad také občané České republiky, ne? *3*

  A druhá věc je, to že se jim to podařilo je chvályhodné. Jde ale o to jak efektivní to je. Ocenění si samozřejmě zaslouží. *4*

  4.8.2017
 • přesně to jsem čekal.... (skrytý)

  vymletý Sajmonův mozek.....na víc asi ve vědě nejsou granty..... *1* *15* při vší úctě Sajmone, nejdi náhodou víc Sudeťák a Němec ?

  4.8.2017 upraveno
 • Občan (skrytý)
  7 se nelíbí

  Příteli, jsem Čech, rodiče byli Češi a doma se mluvilo česky. Německy jsem se naučil teprve později.
  Jinak nemám nic proti Moravanům, na Moravě jsou hezká a zajímavá místa. A samotný Bryncl je špicové štat a když má člověk čas a zajede šalinó na prýgl... *15* *2*

  4.8.2017 upraveno
 • nevnímáte Brno a Olomouc (skrytý)

  jako konkurenci a ohrožení postavení Cajzlů v Práglu? *1*

  5.8.2017
 • Občan (skrytý)

  Kemo, Cajzli z Práglu jezdijó do Brynclu aj do Holomóca a ty možeš přiject tež do Práglu. A možeš přivest z Brynclu nějaké burčák a z Holomóca syrečky. *1*

  5.8.2017
 • Mungo (skrytý)

  Aha - tyto země tvoří Českou republiku? Kde je která, kde jedna končí a kde druhá začíná? Pokud smícháte dohromady jako pejsek s kočičkou při pečení dortu kvalitní suroviny, nedostanete adekvátní výsledný produkt, ale odporný slepenec. Takže Česká republika je jakýsi kříženec, trpící ztrátou identity, kterému nepomáhají ani křečovité snahy vylepšit (ne)líbivý název "Česko" na světový "Czechia".
  Morava je tady přes 1000 let - déle než Čechy. Snažit se zrušit historické země s tisíciletou tradicí dokáže jen naprostý ignorant a bezmozek.
  Existenci samosprávných zemí Morava a Čechy, to jest zemské zřízení, ukončili komunisté v roce 1949. Ti, co po roce 1989 prohlašovali, že nejsou jako oni, dodnes nenašli odvahu jejich zrůdnost napravit. Státní hymna ČR zmiňuje pouze zemi českou - což není a nemůže být domov Moravanů.
  Státní vlajka ČR je vlajkou ČSR (společný stát Čechů, Moravanů (Slezany nevyjímaje) a Slováků), tedy ukradená jinému státu.

  27.8.2017