Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl bych otázku z hlediska sjednání pojištění. Vyplatí se jít přímo do pojišťovny? nebo raději jít za finančním poradcem, který dokáže třeba vyjednat slevu? 

    • Asi možná jak u koho, ale moje zkušenost je taková: Nechal jsem si udělat nabídku životního pojištění u finančního poradce a dvou pojišťoven přímo na osobní schůzce. Potom jsem si to projel ještě na srovnávači pojištění, a tam jsem našel nejvýhodnější pojistku. Navíc jsem dokázal pojištění sjednat online a nemusel jsem už potom nikam chodit. 

      • To se v této době docela hodí to vyřídit celé online a nikam nechodit. Na kterém srovnávači pojištění jste to hledal?

        • Ano v této době se to opravdu hodí. Místo podepsání pojišťovací smlouvy potom slouží zaplacení pojistného z osobního účtu a tím se stává pojistka platná. Řešil jsem to takto přes srovnávač pojištění https://www.klikpojisteni.cz/

  • ...problém je v kvalitě fin. poradců. Já se setkal jen s těmi, co předělávájí životní pojistky, kde si vydělají peníze. Kdyby byl fin. poradce opravdu seriozní, pošle klienta aby si pojistku u své pojišťovny pozměnil. Lídé nevědí co jsou to čekací lhůty atd. atd., výpočet podle aktuálního věku,.... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit