Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je opravdu strašné jak nám každý se snaží nařizovat jak se o naše milovaná plemena máme jako starat. To už se dostane brzy do takového bodu kdy nám budou chtít diktovat i jaké  konzervy pro psy si máme na internetu objednávat.

  • Tak to já s tím nemám žádný problém. Já jsem třeba sama pro našeho psa koupila sledovací zařízení GPS https://www.smartomat.cz/smartomat-gps-lokator-pro-psy-a-kocky-smt02/ Díky tomu o něj alespoň nemusím mít zbytečně strach. 

  • To je strašné jaká diktatura se nám v posledních letech rozmohla. Už jenom stačí ať máme očipované klidně i psí boudy a naše vláda si o nás bude moci zjistit první a poslední. Nechápu kdo toto mohl vůbec někdy schválit. Ten musel být šíleně popadlý za hlavu a nebo nečíst 1984.

  • Na jednu stranu se mi vůbec nelíbí že stejně jako lidé budou naši mazlíčci očipování a každý si tak bude moci zjistit jak se jmenují a kdo je jejich páníček. Na tu druhou stranu bude zase hned jasné, který páníček u sebe nenosí sáčky na exkrementy.

  • Dobrý den, na Vánoce jsem pořídil z útulku pro děti pejska, s tím že se o něj budu starat já, pes je již očipován, to bylo první co jsem si zjišťoval, ale zajímalo by mne, jak vyřešit jeho průjmy? v tomhle jsem opravdu nezkušený, může to být třeba zatím jen ze změny prostředí?

    • Určitě je dobré nechat si psa odčervit, pokud je z útulku, tak určitě. Kdyby to pak přetrvávalo, tak když na našeho psa narazí zažívací problémy, tak ho krmím jen pomocí konzerv, které obsahují pouze jeden protein.

      • Kdo prodává konzervy, které obsahují pouze jeden protein? a kolik tyto konzervy stojí?

        • Když si zadáte do vyhledávače konzervy pro psa Brit mono protein, tak je najdete. Podívejte se i, že se dělají v několika příchutích, takže mu to můžete každý den střídat, ale obsahují pouze vždy jeden protein.

  • Nabízíme půjčku až 100 000 000 Kč ...Obchodníkům nabízíme půjčky; dělníkům; státní zaměstnanci, nezaměstnaní, důchodci a studenti. Výhodná úroková sazba a splatná v závislosti na výpůjční lhůtě. Kontakt: borut.martin@gmail.com  / Whatsapp  +33644684281

    • To tu nepatří nebo si myslíš, že jo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit