Přejít na výpis diskuzí

Yellowcard

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hmmm

    to na mtv je show ktera semuje MADE (studenti strednich skol maji sny a s pomoci profesionalu je treba premeni v modely,boxery nebo rockstars) a muzete to zkouknout zde http://www.mtv.com/shows/made/serie s.jhtml staci v levem sloupecku kliknout na full videos a predposledni video je prave o dvou studentech kter ichteji byt MADE into a rockstars a prave front man skupiny yellow cards dela MADE couche , doporucuju zhlednout nejlepsi epizoda
  • goooooooooood

    YELLOWCARD sou upe nej skupina *1* *1* *1* škoda že se rozpadli *9* *9* *9* mam vo nich i stránky:www.yellowcard.wbs.cz
  • ...

    když tuto kapelu slyším, tak si vzpomenu na minulost kolik jsem při této kapele zažil... jsem rád že je tady.
  • hmmm

    Yellowcard upe miluju,nedávno sem je viděla na MTV jak mají nějakou svojí soukromou hodinu zpívání a hraní a vlastně udělali ze svých ,,žáků" super zpěvaky....Škoda že přestali hrát... *9* *9* *9*
    • Re: hmmm

      skoda ale presto je to dobra kapela
  • Coje s nima?:

    Ahoj zajimalo by me zda jeste tato skupina existuje....jeji songy se mi libili vzdy,ale nejak jsem na ne zapomela...az ted se mi zas pripomeli pres jeden porad na Mtv...takze se rozpadli nebo ne??nebo o nich neni jen slyset mate nejaka spolehlive informace diky *1* ....jinak jsou bombovi!!I love Ocean Area *14*
    • Re: Coje s nima?:

      To je nej capela.zalozilikapelu v roce 1997.A pozpadli se v roce2007 *15* *15*
  • Yellowcard is good

    Yellowcard jsou nej!! :D
  • Yelli

    *4* Maj krasny songy!! *5*
  • :))

    Ahooj....Yellowcard sou upe supeeeeer:)) *4*
    • Re: :))

      jj sou nej!!! *1* *1*
  • yc

    ahojky je to užasna skupina o nich se vi hodne malo ale ja vim toho tak akorat je to ma good kapela mtr *9* *3* *14*
    • Re: yc

      vzdit sou uplne nej!!!
  • suuper

    Mysim že sou good ale málokdo ví o jejich existenci .... například já se o nich dozvěděla hodně nedávno *4*
    • Re: suuper

      yellowcard sou uplne nej!!!!!!! *1* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit