Přejít na výpis diskuzí

Xindl X

HUDEBNÍ SKUPINA 11.5.2009 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poslechl jsem si tvůj song. Jsi hovádko.
  • Xindl jsi opravdu xindl a ubožák
  • XindlX je fanatický ubožák.
  • Xindl X je velmi špatný muzikant a člověk.
  • david.ferenz.75
    már rad jejich klip ŠTĚDRÝ VEČER *1*
  • Xindl X

    Xindl X jsou fakt dobrý! Nejlepší jsou ty jejich rými - dyslektik, v oku mám tik! Jsou prostě fajnová skupina a podle mně když jsou slavní amíci znají je na celém světě a to je velká nespravedlnost protože za 1. Je čeština mnohem hezčí jazyk 2. Každý si zaslouží být slyšet 3. Jsou lepší než nějaká Hannah Montana nebo Justin Bieber. Proti Chinaski já nic nemám, jsou dobrý i když na Xindl X nemají. Ale jsou další českou skupinou která něco přinesla!

    Strašně moc se mi líbí písnička dysgrafik hlavně ten opičák :-D! A ten refrén na konci je ohromně chytlavej!

    A já už nebudu dysgrafik a dyslektik budu trsat na disco a budu šik, a budu shopovat na diskontní ceny budu mít fajnový geny a život beze změny a postavím si dům z tvárnic Ytong a budu si připadat jako king kong neboť budu diskrétní a sexuál a spokojím se s tím co dům dal
  • Jojo

    TOHLE JE ČESKEJ EMINEM! Jako ten originální taky ví o čem zpívá a neplete do toho kraviny. *15* *5* *1*
  • SVÁTEK

    VŠE NEJLEPŠÍ K SVÁTKU. JSI SUPER. PÍSNIČKA ANDĚL JE PĚKNÁ,DYSGRAFIK JEŠTĚ LEPŠÍ,LÁSKA V HOUSCE ÚŽASNÁ A CHEMIE ÚPLNĚ BOŽÍ. *14* *3* .TVŮJ 101.LETÝ DIVOKÝ OBOJETNÍK. THE END.
  • BombÁÁ

    Xindl X.. Jsou Vážně božíí.!! *14* Byla jsem na ně v králííkáách a jsou naprosto úžasýý..!!! *15* Jo a..! máám nádherný fotky..!!! ♥♥
  • Good

    Xindl X je fakt hustej, mě se jeho songy sice nelíběj, ale mý mamce jo!!! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit