Přejít na výpis diskuzí

Jonas Brothers, The

HUDEBNÍ SKUPINA 9.12.2007 
2289 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byli o nich díl i v Městečku South Park,sledovali jste? *1*
  • Jonas Brothers mají krizi ! *9* A mohlo by dojít i k tomu nejhoršímu -ropadu kapely!! Disney magazín uvádí že je to kvůli: buď se nemohou shodnout na stylu hudby kterou se budou zabývat, nebo také uvádějí že prý je Joe drogově závislý a musí se léčit..Nevím co z toho je pravda ale vím že odvolali své turné a nedej bože by se věnovali sólové dráze :(
  • prečo?

    a len tak mimochodom načo sem lezieťe ked ich nemáťe radi???........ja nwm chodťe si pohladať dajaku anti stránku proti nim a tak si vybíjajte svoju nenávisť tam ....
  • ???*

    nechapem čo proťi ním máťe?? .......tak vedia spievať to je na tom niečo zlé?? ......ako vy len závidíťe že niekto niečo takéto dosiahol........a súhlasim s Nicitta ......ako Kevin je ženaty...Joe mal uš peknú kopu priateliek a ani Nick neni celý život sám
  • JB

    Mě jenom udivuje, kde každý bere, že jsou kluci teplí :D Kevin je ženatý s krásnou Danielle, Joe má každou chvíli nějakou holku a Nick už měl taky pár holek :) A i kdyby teplí byli, tak co? Je to snad nějaká nemoc, nebo tak hrozná věc, že vám to musí vadit slečny? :) Myslím, že odsuzujete jen proto, že samy nic nedokážete a závidíte, nebo nevím, proč je ve vás tolik nenávisti a zloby na ně. Já sama zpívám na umělecký škole už 11 let a říkám, že kluci zpívat uměj. To, že se vám to nelíbí jejich hudba, nebo texty písní, je jiná stránka. Zamyslete se trochu nad tím :) My vám taky nehaníme vaše oblíbence :)
    • souhlasím..

      Souhlas!
      mám ráda JoBros umějí skvěle zpívat a kdyby nee tak by je skoro nikdo neznal!!!
  • podpora

    AHOJ HOLKY, JESTLI CHCEME TROCHU PODPORIT JONAS BROTHERS, TAK POJĎTE NA TYTO STRÁNKY A HLASUJTE, ŽE SE VÁM LÍBÍ JEJICH KONCERT 3D EXPERIENCE! PŘEČTĚTE SI, CO O NICH PÍŠOU TI UBOŽÁCI :/ http://www.csfd.cz/film/251514-jona s-brothers-3d-koncert/?expandUserLi st=1&ratings-page=7 *3*
  • Nechte je být

    Jasný pomlouwat někoho koho neznáte to vám de *16* oni jsou bezvadní :D
  • VZKAZ

    Vzkaz pro z.u.z.k.u jsi Píča *1* *1* *1* *1*
    • Re: VZKAZ

      myslím že jsem omdlela a asi umřu z toho že mi nadává nějaká kráva, která mě ani nezná a ještě se bojí sem dát svoje jméno.. TRAPAS *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re:Re: VYSERTE SI OKO

    Tož to dokazuje enem že jsi Pražská k *1* rva
  • SMRT SMRT SMRT SMRT

    Psům psí smrť

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit