Přejít na výpis diskuzí

Click Five, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.3.2009 
87 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • eliska21
    Erick a Joey sou nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Nej písnička je Jenny
  • miluji vas ste bozi
  • roxie161
    Nejhezčí písnička je "Kidnap my heart" a nejhezčí člen je Joey. *14*
    • eliska21
      Plně s tebou souhlasím :D
  • Čau lidi

    čau já sem se chtěla zeptet jestli někdo nevíte kde bych si mohla stáhnout jejich písničky kdyby někdo veděl tak mi pls napište sem předem díík!! *3* ale nedělejte se ze mě srandu *13* *9* *4*
    • Re: Čau lidi

      napiš mi sem tvoje icq a já ti je všechny pošlu :)
      • Re: Re: Čau lidi

        a mě teky prosíííím 497565324 děkuju ♥
      • Re: Re: Čau lidi

        Ahoj, hele, nemohla by si je poslat taky? :) Klidně ti napíšu icko 375096065 :)) Kuju
  • I love Eric

    Já upe miluju Erica je to nejklásnější klučina z kapely !!!! *14* *14*
    • Re: I love Eric

      já zase Bena *14*
      • Re: Re: I love Eric

        Já zas Joeyho ♥♥ *14* ale jen je mi líto že asi nepřijedou nikdy do čr :( *9*
  • KAPELA JE MOJE

    *10* *10* ZAPOMENTE NA NEKOHO Z TE SKUPINY ONI PATŘI JENOM MĚ A MOJÍ SEGŘE A JOEYHO A ERICA SI NEBERTE ANI DO HUBY *16* *16* *16*
    • Re: KAPELA JE MOJE

      Gaby Cadis je blbá je blbá a pitomá pitomější není, než tahle kráva selská LOL
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        hmm takze ty!!!!!!!!! *5* *5* *5* tady to je fakt trapny *5* *5* *5* *5*
    • Re: KAPELA JE MOJE

      víšco klidně si řekni že sou jenom tví *1* tohle může říct jen totálně retardovanej člověk a klydně se vsadim že o ericovi vůbec nic nevíš.a klidně si je do huby vezmu taky můžu říct že eric je můj a joey je mojí nej kámošky xD takže klídek puso
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        ty pico jedna ty jsi retardovana a vim o ericovi vic nez ty . hej tak se za vcasu uklidni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo ti nacpu hlavu do zachoda KRAVO pro tebe nejsem zadna pusa ty lezbo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *9* *9* *9* JO A RETARDOVANY CLOVEK BY TO MOHL RICT TAK POTOM KAZDY JE RETARDOVANY!!!!!!!!!!!§
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          gaby uklidni se napiš sem tvůj mail icq nebo skype a vyříkáme si to jako kráva se mnou *8* *8* *8* *8* *8*
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          Bože, tohle jsou problémy!
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          nerozčiluj se tak :D je to špatný na tlak a když je tak miluješ tak by mě zajímalo jak dlouho je znáš :P
    • Re: KAPELA JE MOJE

      Pro gabby cadis.Hele Eric je nejlepší a nepatří jenom tobě mají ho rádi i ostatní víš co seš?ROZMAZLENEC!rodina ti je nepořídí.A ať si tvá sestra nasere! *16* *16* *16* *16* *16*
      • NaThUsQa...

        ahm..dívejte oni nežijí ani v evropě a je to do ameriky dost daleko a eric už holku má jo a to si takhle může říct každej že je jeho to si myslí tisíce holek a nwm proč by si zrovna vybral tebe a tvou sestru když ani neumíš anglicky nebo francousky(tak se ve školách učí)takže by ste se ani nedomluvili já vím že si všichni myslíte že eric si vybere nějakouj modelku ale mysim že má obyčejnou holku no to je jedno!!!ale eric už má asi i děti ale to zase tak moc nwm takže se tady nemusíte hádat koho eric bude a nwm co si o sobě některý holky mysslí (eric je můjj blabla bla)jednou sem psala taková holka že má tetu v bostonu a že byla na koncertě the click five a že si s ním povídala nebo co !!!Jžš a co jako aby se z toho neposrala já vím že si asi ted řeknete že jsem nějaká kráva ale když se nad tím zamyslíte je pravda co říkám takže nm o co se ty s tou tvou setřičkou snažíš jestli chceš aby ti všechny záviděli tak napiš tře ba něco jinýho takhle když napíšeš že eric a joey je tvuj a tvojí sestry a že si erica ani nemáme brát do huby(víš co to vubec znamená asi ne že???'!!!)tak si každáá holka\kluk myslí že jsi naivní kráva říkáš jak je tvuj a beztak ho nikdy neuvidíš naživo ale hlavně že je tvuj ''kdyžtak sry za chyby psala jsem rychle'' *4* :) O:) :D :P
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        jo jsem ROZMAZLENEC s velkym R a ty se neposer!!!!!!!!!!!!!!!!! ty si rozmazlena jestli sis vsimla tak to tu napsalo vice lidi ne jenom ja tak si vem radsi prasky na uklidneni jaj boze ty si tak trapna a mou segru nech na pokoji ta ti nic neudelala a ja taky ne a budu si to dal rikat i kdybys me mela zabit !!!!!!!!!!!!!!!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          Gabbynko kolikpak ti je ty malá prudičko? Že se ptám,asi 3 roky viď
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          hj to si na to hraješ nebo jsi tak blbá fakt??? jak ti někdo kdo tě ani nezná může patřit??? xDDDD hj tak to jsem teda ještě neviděla... *1* a pokud tvoje ségra není tak blbá jak ty tak ji lituju protože mít takové STVOŘENÍ jako jsi ty doma tak to fakt musí byt hrůza xDDD
          • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

            Nebo spíš nestvůru???
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          na to zabití se děsně těším vy nány 2.
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        jo jen jí to natři krávě *16* *13* *5*
        • Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

          juj ty jsi krava jen ji to natri krave boze to je taaak ubohe a vy ste taky ubohe *16* *16* *16* *16*
          • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

            tak schválně žekni jak popíšeš sebe ty s moc jedničkama...jde vidět že jsi tak zoufalá že o sobě musíš psat že jsi jednička xDDD kdo je tu ubohý teď???TY *1* NOOBE
          • Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

            kdo je kráva a kdo nadává krávě? *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: KAPELA JE MOJE

              je taky krava *5* *5* *5*
    • Re: KAPELA JE MOJE

      no to urcize patri vsem a ne jen te tve sestricce a tobe a navic jsou slavni *13* *13* *1* *15* takze je nemuzes mit ani ty *16* *16*
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        Přešně..jsou slaďoučcí Eric a Joey,ale naši nikdy nebudou a hlavně jim je skoro 30..a nám ani ne 18 x)
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        ale mužou ji patřit neni to nikde napsane že by to nemohla napsat a neni urcite jedina ze???????????? apresne mozna sou slavni ale jenom v americe ne tady v česku tak kušuj *16* *16* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      • Re: Re: KAPELA JE MOJE

        Ty kravo jedna,se neposer!!!!!!!!!!!!!! *16* a neřekla bych ze sou slavni kdyz se o nich nikde nepise mozna tak v americe ale ne v cesku!!!!!!!!!!!!!!! a ja je mit budu protože je chcu mit tak radsi drz hubu a neser se do me. *16* *16* *16*
  • FILM...

    ahoj videli ste ten film : SPRAVNĚ PRAŠTĚNÍ HOLKY

    TO JE SUPR FILM...

    A TA SKUPINA : 5 LEO RISE *14* *14* *14*
    TO JE SUPR SKUPINA *14* *14*
  • nene

    eric neni hajzl odešel na solo dráhu a chtel se trochu proslavit a taking 5 natocil jako rozouceni s the click five je to chudak ze ho takhle obvinujes *9* *9* *9*
  • prosíííííím

    prosíííííím všichni praví fanoušci The Click 5 zajděte na blog www.fanynky-the-click-five.blog.cz sice ho teprve rozjíždíme a ještě tam toho moc není ale brzo bude víc článků denně budeme přidávat když bude čas a budeme se snažit abyste tam našli vše co potřebujete! *3* PS: nej jsou Joey a Ben a byl hezů i Erik *14*
    • Re: prosíííííím

      HEJ,JESTLI JEŠTE NEKDY BUDEŠ PSAT JMENO ERIC DILL(COŽ TI NERADIM)TAK TAM NAPIŠ C PROTOŽE ON SE NEPIŠE ERIK *13* *13* *16* *16*
      • Re: Re: prosíííííím

        a co uděláš když napíšem erik??? xDDDD rozplačeš se??? fifleno jedna!!! :D rofl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit