Přejít na výpis diskuzí

Simply Red

HUDEBNÍ SKUPINA 31.3.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Posledni koncert Simply Red zive v kinech v CR!

    V Praze to bude ve Svetozoru:

    http://www.kinosvetoz or.cz/cz/program/filmy/3859/Simply- Red-LIVE-from-the-O2-Arena-London-T he-LAST-EVER-Performance/

    19. prosince zive primo z Londyna. Posledni koncert tohoto turne, ktere bylo i v Praze v O2 Arene.
  • Lístky VELICE LEVNĚ

    Dobrý den prodám DVA lístky na simply red za 750,-
    Kontaktujte mě na mail..
    S pozdravem Richard T.
  • SIMPLY RED SE SLEVOU

    Sleva 200,- Kč na zbylou vstupenku na stání u pódia 14.11.10. Odběr Praha, cena pův. 1.190,-, nyní 990,-. Tel. 602/156606
  • Prodám se slevou 200,- Kč. stání u podia

    Prodám se slevou 200,- Kč zbylou vstupenku na stání u pódia 14.11.2010. Původně 1.190,-, nyní 990,- Kč. Odběr Praha, tel. 602156606
  • vstupenky na koncert

    Prodám dvě vstupenky na koncert Simply Red v pražské O2 aréně. Cenu nabídněte na e-mail: vstupy@centrum.cz
  • prodám vstupenky

    Prodám dvě vstupenky Simply Red do O2 Arény cena za obě dvě 1100kč, v případě zájmu volejte na číslo 739352362.
  • Lístky na Simple Red

    lidičky prodám dva lístky na Simple Red + jejich CD. cena jednoho lupenu 750 kč, cd zdarma.. dyžtak pište na PetraStarostova@seznam.cz *3*
  • Prodam vstupenky

    Prodám dvě vstupenky na koncert Simply Red v pražské O2 aréně.
    Sektor stání, 1600,- za obě
    piste na email: vstupy@centrum.cz
  • Vyhrajte vstupenky

    Vyhrajte vstupenky na pražský koncert 24.5. 09 3x2 vstupenky s dubnovým ZOOMem *1* *3* *14* *4* *5* *1* *1*
  • Simply Red v Praze!!

    Ahoj, zdravím všechny fans Simply Red!!!
    Pokud o tom ještě nevíte, tak 24.5.2009 vystoupí tahle skupina v prařské O2 Aréně *5* !!! Lístky jsou v prodeji na www.sazkaticket.cz ...
    • Re: Simply Red v Praze!!

      ÁÁÁ, já se do té doby zblázním!!! Ale jinak jsem v poho... *4* *4* *4*
      • Re: Re: Simply Red v Praze!!

        Ahoj,prosimte nevis kde bych nasel puvodni videoklip Something Got Me Started - Simply Red? ja to hledam strasne dlouho,ten klip pro me a moji holku nema chybu.Moc rad bych ho zase videl ale vsude je nejakej podobnej z roku 2006 a ten ja nechci,chci ten puvodni.Myslis ze mi muzes pomoct,dekuju moc a posilam pozdrav. no jeste pro jistotu muj meil je mirasekp@seznam.cz ahoj
        • Re: Re: Re: Simply Red v Praze!!

          Kdokoliv mi bude moc poradit tak mi napiste,dekuju moc.
    • Re: Simply Red v Praze!!

      Uz se tesime *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit