Přejít na výpis diskuzí

One Direction

HUDEBNÍ SKUPINA 13.1.2011 
1293 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chlapci můžou zpívat do kolika? 30? Pak už zase bude jiná kapela.I když jsem v dětství žádnou takovou kapelu nemilovala, tak to hold asi k životu malých holčiček patří *2*
  • I LOVE YOU HARRY STYLES
  • MILUJÍ ONE DIRECTION? ❤❤❤❤ MŮJ IDOL JE HARRY STYLES JE TO MŮJ KLŮK MOC HO MILUJÍ
  • Eveline
    Kdyžtak e mrkněte mám svůj blog o One Direcion: http://harryliamlouisniallzayn.blog.cz/ :)
  • Prosím vraťte se *13* ! Moc mi chybí..Jsem moc smutná že odešel Zayn *9* . Ale na jednu stranu mu přeji mnoho úspěchů i přesto jak se rozhodl. Jsem jejich nejvěrnější fanynka a tak to i zůstane. Jen nechci aby se rozpadli *13* . Jsou to fajn kluci ,mám je moc ráda...Prosím zůstaňte tu i na dále máte miliony fanynek a fanoušků po celém světě tak to nevzdávejte *3* ! Držím vám palce ,Vaše fanynka Eva <3
    • Souhlasím s tebou :)! Myslím jsi úplně to stejné ;)
  • ONE DIRECTION na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/28-One%20Direction
  • jsou nejhorsi ale pro janu horkou jsou vzdy ti nejlepsí,posloucha je kazdy den od rana do vecera,i pres noc.je jejich verny fanousek a chodi na koncerty *14*
  • jedna z nejlepších kapel co znám písnička perfect to je bomba ale i ostatní jsou pěkné *15*
  • Louislove
    One Direction mám moc ráda a poslouchám je od jejich písně What makes you beautiful,za tu dobu udělali neskutečně velký pokrok. Na jejich začátku to byli takový roztomilí klučíci a teď jsou z nich dospělí muži(blbnou ale pořád). Jsem ráda , že jsem je mohla poznat a můžu být jejich fanynka.Škoda jen , že nebyli v ČR. *4*
  • One direction mám fakt ráda. Podle mě jsou prostě BOŽÍ!!!!!!! A myslím že jestli fanynky/fanoušci budou pořád takhle úžasní tak 1D nebudou mít zábrany k tomu se za těch 18 měsíců znovu se sejít a zase to razbalit.... Moc jim fandím a přeji moc štěstí do roku 2016! *14* Stále věřím že se zase dají dohromady a doufám že vy taky.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit