Přejít na výpis diskuzí

Marquess

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • marquess

    chtělo by to nějakej koncík v česku *3* *3* *3*
  • Mirec

    www.marquess.webnode.cz
  • ♥♥♥

    Sou nejlepší *14* Umim skoro všechny texty :o) A to španělsky neumim :o) Spíš umim výslovnost...ta mi fagt de :o) Maj hodně dobrý skladby :o* *14*
  • zbožňuju je!!!

    Marquess jsou super, poslouchám je skoro pořád, i když máte pravdu, nejlepšíje Sascha Pierro, je prostě kouzelnej *14*
    Vim už dlouho že jsou to Nemci a Sascha je Ital, trochu mě to překvapilo *1* .
    kdyby kdokoli znal jakýkoliv blog nebo www na Marquess prosím písněte ho sem, díkyyyyy *4*
    • Re: zbožňuju je!!!

      no,www na marquess znám jen www.marquess-music.com,to je jejich oficiální stránka a blog o marquess znám teda jen ten můj:
      lavidaeslimonada.blog.cz,už jsem tam dala pár článků a budu tam i dál přidávat,tak se tam plís jukněte a písněte co na něj,sorry za reklamku,ale mě na ten bloček skoro vůbec nikdo nechodí a nepíše komentíky ani nehlasuje do anket :-((,tak ho chci trošinku zviditelnit,por favor,jukněte =))
      prosim,por favor,please,bitte,koukněte se *4* *3* *14* *4* *1*
  • Blog o Marquess!!!

    Jsem založila blog o Marquess!!! Pár článků tam už je! www.lavidaeslimonada.blog.cz *1*
  • Nové písničky ke stažení!!!

    Na mp3s.nadruhou měli 1.října otevřenou sekci "na přání",tak jsem jim tam napsala asi 20 písniček od Marquess a už jich tam 5 přidali,tak si je určitě stahněte !!!!!
    Zatím mi splnily tyhle písničky od Marquess:
    1.)Una Pregunta
    2.)Con las estrellas
    3.)Que calor
    4.)Solamente Tu
    5.)Ni una sola vez
    Ale třeba mi splní ještě další :-))
    *1* *1* *3* *14* *14* *3* *4*
  • Jupííí:)

    Už nás je 32 !!!! A Sasha má už 12 fanoušků! Jen tak dál *1* *1* *3* *14* *4* *14* *3* *4* *15* *5*
  • Plosím přihlašte se do fanklubu Saschi

    všichni co mají rádi marquess a jejich zpěváka (Sascha Pierro),tak se plís přihlašte do jeho fanklubu na osobnostech.cz,má jen 7 fanoušků !!! *3*
    Jo a dávejte sem please trochu častěji komentíky,chápu,že nás je jen 32,ale poslední koment je víc jak týden starý.
    *14* *14* *4* *3* *4*
  • Marquess-němci

    čauky,je to fakt suuuupr skupina,jsou originální,protože žádná taková skupina není. Víte,že je ta skupina německá a že prý (bylo to na you tube) je ten hlavní zpěvák napůl němec a napůl ital a španělsky se učí teprve pár let? Jo a kdyby někdo o nich našel blog nebo tak něco tak pls napište odkaz. Díky :-)) *1* *1* *14* *14* *4* *3* *3*
    • Re: Marquess-němci

      jj vim že jsou z Německa a že Sascha je napůl Ital, ale to o tý španělštině nevim. Tady máš supper blog, ale je v polštině, něco asi budeš rozumnět, ale moc toho ASI nebude: saschapierro.blog.onet.pl , www.marquess.blog.onet.pl zkus to, třeba budeš rozumnět víc než já :o) *14*
  • Marquess-Sascha

    nevíte kdy budou mít nějaký koncert a taky kde??? Jako myslím MARQUESS *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit