Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lunetic oslaví dvacet let od vzniku založení skupiny. Asi v září oni presně taky neví by chtěli udělat turné. Plánují něco ke dni matek. Možná budou mít i nový singl.Jinak podrobnější info ohledně koncertů na fecebooku lunetic.
  • Moc hezcí kluci s moc krásným hlasem, jsou tisíckrát lepší než v dnešní době One direction, mám je taky ráda i když je hodně blbí je srovnávat mám prostě Lunetic o hodně radši, nikomu nic nevnucuji
  • Český Slavík Mattoni 2010

    Hagitha85 Český Slavík Mattoni 2010 Lunetic ze 49.mista na 14.místo za rok muzou byt zase v nominaci *1* *1* *3*
    • Re: Český Slavík Mattoni 2010

      To by bylo supr *1* *1* *1* *14*
  • Prodám

    Prodám knihu Lunetic (Říhová, Pýcha) a Lunetic tajný deník.
    • Re: Prodám

      A ZA KOLIK ????? MOJE TELEFONÍ ČÍSLO JE 732 311 958 TAK SE OZWY PP *14* *14*
      • Re: Re: Prodám

        Obě prodám jen za pouhých 450,-Kč, v knize od Říhy a Pýchy dám zdarma i přiložené plakáty.
        • Re: Re: Re: Prodám

          Už jsi je prodala???
  • ČESKÝ SLAVÍK MATTONI 2009

    49. místo letos obsadili Lunetici, tak to je naprosto úžasný! Mám z toho fakt radost! A doufám, že příští rok si zase polepší! Oni na to mají!!
  • Slavík

    Jak je to s tím hlasováním do slavíka. posílala jsem hlasy mimo jiné i pro lunetic . Nevím ale jestli je přijali . Měla by prý přijít nějaká odpověď. Mě přišlo jen potvrzení o odeslání,tak jako mi to chodí u každé SMS. Tak teda nevím.
  • PODPOŘTE LUNETIC NA SLAVÍKOVI

    Jděte na stránku: http://slavik.nova.cz/rubrika/hlaso vani a hlasujte pro LUNETIC, třeba se dostanou na nějaké přijatelné místo! Teda musí se tam dostat zaslouží si to - tak hlasujte! *4* *15*
  • mestozlin.com

    par fotek ze zlinskeho koncertu 18. 9. 2009

    http://www.mestozlin.com/in dex.php?page=fotogalerie
  • Sbírka

    Ahoj,

    mám velice rozsáhlou sbírku Lunetic, mohu poslat fotky, na ceně se domluvíme, spěchá
    • Re: Sbírka

      JÁ SE O ZÝVÁM TAK ZA KOLIK MUJ MOBIL JE 732311958 *14* *14*
  • desky

    mam od nich desky Cic Cak Platinová Edice a Časoprostor
    • Re: desky

      a našel jsem doma i Nohama na zemi a vsechny 3 mam na kazete

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit