Přejít na výpis diskuzí

Los Bravos

HUDEBNÍ SKUPINA 9.4.2007 
23 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojik sháním pro svou mamku film V zajetí melodie (1967) nemá někdo na prodej? Dík Juppik1@seznam.cz
    • Po dotazech i u pana Ondreje Sucheho dvd je ve Španelsku k sehnaní ale pod jiným názvem bud chlapci a děvčata
  • Prosba

    Zdravím,
    rád bych koupil kopii nebo originál DVD - V zajetí melodie - nebo pokud poradíte kde se dá stáhnout.
    Zkoušel jsem to všude možně ale prd. Budu moc vděčný. - Prosím kontaktujte mne na : radek.lustyk@seznam.cz
    Dík
  • Možná vám pomůžu :o)

    Dabing ani titule nejsou (alespoň o nich nevím). Tahat mužete zde:

    http://rapidshare.com/files /197964149/LOS_CHICOS_habnos.mpg.00 1
    http://rapidshare.com/files/1979 84685/LOS_CHICOS_habnos.mpg.002
    ht tp://rapidshare.com/files/198008146 /LOS_CHICOS_habnos.mpg.003
    http:// rapidshare.com/files/198066808/LOS_ CHICOS_habnos.mpg.004
    http://rapid share.com/files/198169376/LOS_CHICO S_habnos.mpg.005
    (bez hesla)

    Kvalita nic moc, ale vyvolání nostalgie spolehlivě děcka. :o))
    • Re: Možná vám pomůžu :o)

      hi v tech odkazech na rapid jsou navic mezery, takze staci umazat a film stahovat. :-) potom napisu jak je na tom kvalita
    • Re: Možná vám pomůžu :o)

      ahojky jsi moc hodný,že nám chceš pomoct,ale mě to bohužel nefunguje škoda tak hledám dál *3* *14*
  • v zajetí melodie

    Uz jste nekdo sehnal film vV zajetí melodie? Bych mel take zajem Dekuji
    • Re: v zajetí melodie

      *1* Ahoj a promiň mi tu drzost *13*
      ale všude se pídím po onom filmu a tak jsem se dovolila se zeptat zda ti již někdo odpověděl jestli ten film má mám pocit že je to beznadějné byla bych moc ráda kdyby ses ozval jestli ten film seženeš totéž udělám já Děkuji
      "zarivka " miksovicovamarcela@seznam.cz *4*
  • V zajetí melodie

    Mám zájem o koupi DVD V zajetí melodie!
    Je to film mého mládí ! Nabídněte, prosím!
    *3*
  • v zajeti melodie los bravos

    v 70tkach natočili perfektní film v zajetí melodie byl jsem třikrat nemohl by ho někdo poskytnout dík *4*
  • v zajeti melodie los bravos

    v 70kach natocili perfektni film v zajeti melodie byl jsem trikrat nemuze ho nekdo nabidnout dekuji mazak
    • Re: v zajeti melodie los bravos

      ahoj, film je SUPER mám ho na DVD *3*
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        dobrý den prosim jestly jeste mate film v zajeti melodie schanim ho jiz strasne dlouho dekuji
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        Film "V zajetí melodie" v cz verzi (s titulky) nemůžete mít *13* pokud nemáte přepis. Byl distribuován pouze do kin, na DVD vyšel a v cizině je distribuován pod názvem "Los Chicos con las Chicas" (volně přeloženo "Chlapci s dívkami") v orig.verzi t.j. Španělsky. Dovezl jsem si jej s dovolené a nyní se kochám skvělou muzikou. *14*
        Existuje i možnost koupě přes www.zonadvd.com
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        *14* ahoj lidičky měla bych zájem o film v zajetí melodie může mi někdo pomoci "předem děkuji *14*
        • Re: Re: Re: v zajeti melodie los bravos

          V zajetí melodie, vynikající film není možné koupit v cz ( v kinech běžel s cz titulky ) Po neskutečně dlouhé době se mi podařilo sehnat DVD " Los Chicos con las Chicas " - [DVDFull/DVD5/PAL][Es.Es 5.1][1967 Comedia Musical] a je to pecka! *14*
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        ahoj maš ješte ten film mam zajem o nej je to nostalgie nebo kde se da sehnat dik za infirmace machy
        • Re: Re: Re: v zajeti melodie los bravos

          *4* Ahoj Chtěla jsem se zeptat zda už jsi sehnal film V Zajetí melodie *1* mě se to dosud nepodařilo a tak se pídím všude drze se ptám tak promiň a byla bych ráda kdybys odpověděl děkuji *3* zarivka alias mikšovicová marcela@seznam.cz
        • Re: Re: Re: v zajeti melodie los bravos

          myslím že se nikdo nedočkáme,ten kdo ho má,tak tu není,nebo kecá
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        oprava adresy.
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        Koupil bych DVD "V zajetí melodie". Nabídněte cenu. Čekám odpověĎ. Díky. M.
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        Dobry den, mela bych zajem o tento film. Nevis kde by se dal tento film sehnat? Nejlepe s ceskymi titulky nebo dabingem. Diky za odpoved Jarka Sef.
      • Re: Re: v zajeti melodie los bravos

        okamžitě kupuji,tento film jsem viděl naposledypřed 35 lety.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit