Přejít na výpis diskuzí

Jaksi Taksi

HUDEBNÍ SKUPINA 8.4.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Martina

    Ahoj, nevíte jak se jmenuje ten nový kytarista? :)
  • nej,nej

    Jaksi taksi? no prostě nejlepší současná kapela. Jejich texyty jsou naprosto pravdivý a smysluplný- obdivuju... Kazdej jejich koncert je parádička, vždycky seper zábava. jen tak dál *14* *14* *14*
  • Mp3

    cus lidi mam od nich kolem 40 mp3 vcetne hosany,vecera dekujeme vysmahnete atd mam ty ne moc znameee pistee *1*
  • jaksi taksi

    sou fakt skvely ....hrozne rada posloucham jejich pisnicky....proste sou nejlepsi *3*
  • MP3 ke stažení zdarma

    MP3 zdarma od Jaksi Taksi - http://mp3.izdarma.cz/mp3-zdarma/ja ksi-taksi-mp3/
  • bomba!!!!

    maj fakt dobrý texty většinou s nima souhlasim!! a když mám depku tak si je pustim a je mi líp!! jsou fakt skvělý.
  • jaksi taksi

    jako fakt užasně hrajou,strašně ráda bych šla na jejich koncert ale nemůžu se tam ajk dostat,tak třeba se mi jednou poštěstí a přijede někam k benešovu nebo sem někam...to už yb bylo přístupnější.. *3*
  • JO!!!!!!!

    Jsou proste nejuzasnejsi, nejoblibenejsi, nejlepsi, JOOOOOOOOOO *5*
  • JAKSI TAKSI - VYSTOUPENÍ!

    Heeej....tak včera jsem byla na jejich vystoupení v Teplicích na Božáku...jako dokonalost prostě...uplně skvělí byli...povídali si s náma...podpisy máám...a jako zahráli mi ON-LINE...takže děkuju nejvíc...hee ae kdo je neviděl aspoň jednou naživo přišel o dost....prostě včera největší paráda a nářez!!!
  • Jaksi Taksi

    ááá úpě je žerůůů...úpě neeej skupinka... mno plostě úpě je MILUJU *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit