Přejít na výpis diskuzí

HaHa

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám CD

    Ahoj, prodám CD skupiny HaHa: Zůstaň v pohodě, Slova málo jsou a No nazdar. Cena dohodou. *3*
    • Re: Prodám CD

      A ještě mohu nabídnout jednu originál VHS-z tábora, klipy,...
  • Haha

    Jsem pyšná nato že jsem od Tomaše Camrfly neteř,jen škoda že už nejsou. *3*
  • 2010 Háčko

    Letos jsem byla na Háčku a je tam nove H-crew bylo tammii 2009 a je suprovni tak si pristi ork dejte prihlasky§!!..♥..:)) *14* *3*
  • chat

    ahojky pojdte se podivat na chat bez tapetace radi vas uvidime a tesime se na vasi navstevu najdete nas na http://www.superpokec.cz *5*
  • Super

    Skupinu Haha sem poslouchala, kdyz sem byla mladsi...ted nedavno sem nasla moji starou kazetku a nejak sem se do toho zaposlouchala *1* Ted uz mam v kompu dve jejich alba *14* ...ae mrzi me, ze o nich skoro nic nevim. *7* *9* ...Tak kdyby tu byl nekdo, kdo ma o teto skupine vice informaci, tak nevahejte a piste! *3*
    • Re: Super

      Ahoj já mám informací o této skupině víc než dost strávila sem s nima 3 roky svyho života na táboře H+H kde dělali zábavný tým teď už bohužel jezdi pouze 2 členové Lukáš Ščurek ten co míval culík ale ted je nakrátko a Tomáš Camfrla jinak jestli je ti míň jak 18 tak neváhej a na ten tábor jeť www.haha.cz to je odkaz na táborový stránky fakt to stojí za to tam jet já už sem na to bohužel už stará ,ale jestli chceš slyšet hlas v rádiu právě Lukáše tak dělá na rádiu Helax pořad Zewling od 13-16hod od po-pá
      • Re: Re: Super

        njn...ja jsem letos byla na Háčku posedmý a Lukáš ani Camfrla už tam nedělají :(...jediný tam zůstal Tomáš Jurčík, ze kterého je ten nejlepší kameraman, co si Háčkaři mohli přát *14* !!!
        • Re: Re: Re: Super

          Jé to je škoda.... Já tam letos nebyla a tak vůbec nwm co tam bylo za zábavu... Ae stejně sou jejich písničky pořád úžasné :)
      • Re: Re: Super

        Když je tady řeč ho tábože H+H..Tak ze skupiny HAHA tam zybl jenom Tomáš Jurčík...Ale když je vím pod těch 18 tak Háčko (H+H)Určitě zkuste.....www.haha.cz nebo www.h-crew.cz
        • Re: Re: Re: Super

          zdar já vím akorát o jirkovi ten dělá stolaře v ostravě..... pa pa goofy
    • Re: Super

      ahoj a neposlala bys mi jejich písničky přes icq nebo tak?? ja je mam na kazetě ale to je mi houby platný.. díky moc - moje icq je 356425797 *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit