Přejít na výpis diskuzí

Europe

HUDEBNÍ SKUPINA 6.8.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kapela Europe bude 3.5.2014 u nás v Třinci na Hutnickém dni :-)
  • Tak,

    už ta diskuse půjde
  • Hurrrááá, kdo jedete??

    http://www.europefanclub.cz/aktualn i/europe-miri-opet-do-ceska

    *14* *14* *14* *1*
    • Re: Hurrrááá, kdo jedete??

      aha,Havířov
  • John Norum sólo

    Ahoj, co říkát na nové album Johna? Já slyšela zatím jen ukázky, ale jako bomba!!! Musím si to sehnat .. :-)

    http://europefanclub.cz/aktu alni/poslechnete-si-ukazky-z-play-y ard-blues
    • Re: John Norum sólo

      http://europefanclub.cz/aktualni/po slechnete-si-ukazky-z-play-yard-blu es

      juj :o)
  • tak,

    zase 10 *3*
    • Re: tak,

      Hurááá,konečne,to bola ale doba,dúfam,že pôjdu aj vyžšie *4*
      • Re: Re: tak,

        *5* už jsou zase z 10 pryč *9*
        • Re: Re: Re: tak,

          Zajtra tam zase budú *1* uvidíš a keď nie zajtra,tak pozajtra *14*
          • Re: Re: Re: Re: tak,

            jj doufám *3*
  • Karaoketexty

    jestli jste registrováni na www.karaoketexty.cz ,tak si můžete dát Europe do fanklubu
  • 116

    a konečně po dlouhé době přibyl 116.fanoušek
  • Narodeniny

    John Norum má dnes narodeniny!!! Všetko najlepšie Norumko,veľa,veľa lásky,veľa zdravia,aby si mal stále také skvelé nápady na písanie a nech Ti to stále tak neskutočne famózne hrá,ako doteraz *14* *4*
  • koncert ve Zlíně

    Lidi kdo byl na jejich koncertě teď 5.1. v pátek ve Zlíně? Mě je líto, že jsem tam nemohla béééé *9* jo a škoda že Joey nemá už ty skvělé vlasy *3*
    • Re: koncert ve Zlíně

      koncert byl 5.2. a ja tam byla a bylo to skvele.jako pubertacka jsem je totalne 'zrala' *14* a ted po temer 20-ti letech musim rict,ze porad hraji skvele,atmosfera taky super...holt uz jsou to postarsi panove *3* ,ale kdo z nas mladne,ze? Show jak ma byt a me se splnil davny sen *14*
      • Re: Re: koncert ve Zlíně

        Súhlasím s tým,že Europe hrajú stále skvele,aj s tým,že na ich koncertoch je úžasná atmosféra,ale nesúhlasím s tým,že sú to postarší pánovia,pretože chlapci z Europe,sú všetci piati v najlepších stredných rokoch *14* postarší pánovia sú napríklad v Rolling Stones *3*
        • Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

          njn...nejmladší sice taky nejsou, ale hudbu mají pořád vysoce kvalitní *3*
    • Re: koncert ve Zlíně

      no,ale aj teraz vyzerá Joey lepšie,ako Šmajda,aj keď má tmavé vlasy,je stále sexy *14*
      • Re: Re: koncert ve Zlíně

        joeymu to slušelo víc před tím, ted vypadá starší než kdyby ty vlasy mel...a náhodou měse šmajdovy vlasy líbí *14*
        • Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

          Je smutné,že máš v Tvojom veku sklerózu,tak si prečítaj svoj článok vložený sem do diskusie zo dňa 6.11.2009 a zistíš kto,začal kecať prví o Šmajdovi na stránke Europe *9*
          • Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

            Nevím ,nevzpomínám si a je mi to jedno, každopádně v této diskuzi (z tohoto roku) si začal/a první ty...takže nwm co řešíš *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

              Ve fanklubu nejsem a ani nebudu...Europe se mi sice moc líbí, ale ty fankluby mě nezajímají *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

              Ja neriešim vôbec nič,dievčatko,len mi nie je jasné *7* prečo Ty kibicuješ na tejto stránke,keď vo fanklube Europe som Ťa nenašla *9*
      • Re: Re: koncert ve Zlíně

        joeymu to slušelo víc před tím, ted vypadá starší než kdyby ty vlasy mel...a náhodou měse šmajdovy vlasy líbí *14*
        • Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

          Neviem koľko máš rokov.ale asi Ti uniklo,že aj Ty starneš,nie iba Joey a k tým Šmajdovým vlasom,ja mám taký MOP,bez úpravy doma na upratovanie *10*
          • Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

            tak abys věděl mám 15 a co ti vadí na tom, že se mi líbí šmajdovy vlasy a líbily se mi předtím od Joeyho. Navíc mi je tvůj názor úplně ukradenej, tak proč ti není ukradený ten můj? každý máme svoje názory, nebo snad ne?! *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

              pokud vim, tak jsem tady o šmajdovych vlasech nezačala mluvit, říkala jsem, že se mi líbili vlasy od Joeyho, že je škoda, že už je nemá...první kdo tady začal kecat o šmajdovy si byl/a ty! *16*
            • Re: Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

              Tak teraz mi je už jasný Tvoj názor,lebo si nemohla zažiť Europe na koncertoch,keď mal Joey tie svoje nádherné blond vlasy. Tiež by mi bol Tvoj názor ukradnutý,keby si si nepomýlila stránku *8* lebo o Šmajdových vlasoch píš na jeho stránke,nie na stránke Europe!!! Šmajda nemá s Europe nič *13* ale vôbec nič spoločné - našťastie...
  • tak

    jsme pryč z 10
    • Re: tak

      a už sme tam zase *15*
      • Re: Re: tak

        ano,už je to tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit