Přejít na výpis diskuzí

Eluveitie

HUDEBNÍ SKUPINA 6.8.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nvm nvm

    nj jenze jejich new album mě dost zklamalo a hlavně ta písnička na youtube z toho alba myslím Omnos nebo tak nějak je to takový moc ,,vyměkklý,, a navíc zpěvák si tam zařve jednou v posledních 50 sekundách tak nvm nvm Eluveitie jde do tuctovejch sraček... *9*
    • Re: nvm nvm

      Nevyměkli, jen udělali akustické album, které bylo težkým krokem ale moc se povedlo, a píseň Omnos je užasná!!!
      • Re: Re: nvm nvm

        Znáte to mrazení na tělíčku,po poslechu ok music?Tak Eluveitie je to pravé ořechové. *3*
        • Re: Re: Re: nvm nvm

          jo znám...husí kůži mám z každé jejich písničky :))) *14*
          • Re: Re: Re: Re: nvm nvm

            Upřímně i husí kůže je slabý výraz... Neposlouchám je sice dlouho ale i tak. Tato skupina je něco co ve mně zažehne oheň už při prvních tónech. Právě díky Inis moně jsem je začala poslouchat a původně jsem ji slyšela jen jako součást jednoho videa a byl tam z ní jen úryvek... Ale začalo šílené hledání po uspokojení. A to se dostavilo až nedávno a trvat bude nejspíš pořád... Nezapomenu nikdy na chvíli kdy jsem objevila pravé interpety tak touženého úryvku... *14* *4* JO MIMOCHODEM 17. 10. MAJÍ JEŠTĚ S KORPIKLAANY KONCERT VE ZLÍNĚ (jen tak pro zajímavost...)
            • Re: Re: Re: Re: Re: nvm nvm

              se vším souhlasím a Omnos se mi taky moc líbí...ae proč ve zlíně sakra?! .... :-( :-( *9*
    • Re: nvm nvm

      Hele eluveitie nejde nikam....Na masters of rock se výborně předvedlo a Omnos je krásná písnička!Stejně jako Inis mona !Do žádných sraček nejde
      • Re: Re: nvm nvm

        tak tak, omnos je mela!!!
      • Re: Re: nvm nvm

        proti Inis Mona nic nemám ... vlastě přes Inis Mona jsem je začala poslouchat :)
        • Re: Re: Re: nvm nvm

          I já xD *3*
          • Re: Re: Re: Re: nvm nvm

            já také *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit