Přejít na výpis diskuzí

Damichi

HUDEBNÍ SKUPINA 26.3.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotky

    Lidičky prosím - nemáte někdo fotky DAMICHI v lepší kvalitě? Alespoň 1024x768? Moc bych je potřeboval :(
  • damichi

    Damichi je super.Mám o dnich všechny Cd a kazety.Byl bych moc rád kdyby se zase dali dohromady.Mám je moc rád a líběji se mi jejich písníčky. *1* *14* *4* *1* *1* *1*
  • Damichi

    Ahojky všem *3*, chtěla bych říct, že skupinu Damichi mám také hrozně moc ráda, zejména proto, že její součástí je můj oblíbenec Michal David *1*, ale samozřejmě i ostatní členové skupiny jsou skvělí. Podle mě je taky veliká škoda, že jejich trio bylo rozpuštěno, i když jejich důvody plně chápu - prostě mají dost jiné práce... Ovšem už jsem někde četla, že se skupinou Damichi ještě nemusí být úplný konec a možná se za pár let dočkáme jejich comebacku *1* *3* Z toho mám vážně obrovskou radost, protože italské hity v jejich novém originálním podání, jsou naprostá špička *14* *3* Také mám všechny jejich CD až na tu poslední Bestofku, ale tu si možná časem také pořídím *3* Takže zkrátka a dobře neztrácím naději na jejich návrat, protože jak se říká naděje umírá poslední!!! *14* *4* *3*
    • Re: Damichi

      Já si myslím,že Damichi budou zase zpívat.Já mám ráda všechny členy této super skupiny a byla by škoda,aby přestali zpívat,to se vše ještě ukáže. *4* Viděla jsem osobně všechny členy Damichi a musím říct,jsou opravdu bezva skupina.Oživili italské hity. *3*
      • Re: Re: Damichi

        *3* *3* *3* jo jo jo....nemají chybu a to co oni nedokázal nikdo *3* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Damichi

          Naprosto souhlasím s tím, že Damichi opravdu nemají chybu *3* *1* I když jsem je nikdy neviděla na živo, tak jejich muziku miluji *14* Je totiž pohodová a má v sobě ten správný taneční náboj *3* A ještě navíc na naší hudební scéně nemá tato skupina obdoby *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Damichi

            jo *3* jo *3* jo *3* jo *3* souhlaím *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Damichi

              Já také *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • pro Pavču

    Tož třeba když je nějak přemluvíme aby pokračovali *8* ale jak a kde netuším *7* Damichi sem pohramadě nikdy neviděla *9* mluvila jsem jen s Davidem, Michala sem jen viděla a Chiaru vůbec nic...Jo zpívat je super, ale někdy náročné *9* nějak na tom apracujem a musíme je přesvěčit aby nahrávali dál.... *3*
    • Re: pro Pavču

      Já jsem je viděla na vlastní oči,jak měli u nás turné a řeknu ti je to paráda vidět ty 3 pohromadě.Jsou úplně super.
      Davida jsem viděla dohromady 2x,Michala sem viděla nesčetněkrát a Chiaru sem viděla 1x. *14*
  • Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

    Tak vznikne skupina DAMICHI!!! *3* *3*
    • Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

      Tak to teda vůbec pravda není!!!!Oni nejsou žádní ubožáci,oni něco v životě dokázali.Jediný ubožák je asi ten,kdo je ubožáky nazval *7* *9* *16*
      • Re: Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

        Jo, souhlasím s Pavlou *3* vždyť jejich hudba nemá chybu-sice to není jejich tvorba-ale to jak dokázali všechny ty s prominutím nudné Italské písničky oživit-to neumí každý *7* mám doma všechny alba co zatím vydali a nelituju těch peněz co sem za ěn dala *3* tak přeju hezký den
        • Re: Re: Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

          Jsem ráda,že se mnou souhlasíš.Máš pravdu,že oni tomu dali šmrnc,jen mě mrzí,že už dál asi nebudou zpívat,ale to se ještě uvidí.Já jich mám hodně ráda a já vůbec nelituju toho,že jsem za ně utratila hodně peněz.Takových lidí je málo,za které bych ráda utratila peníze.Mám je strašně moc ráda a ráda je budu mít pořád.Oni tomu všemu dali kabát a hlavně ty písničky oživili *14*
          • Re: Re: Re: Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

            jojo...máš recht....teda přiznám se že jejich nejprvnější CD jsem si sehnala na černo abych zjistila jak tam Davide zpívá a tak nehorázně mě to uchvátilo-že sem si ostatní už kupovala *14* tento styl se opravdu dobře zpívá a protože jsem zpěvačka tak tyhle upravené verze zpívám nejraději *14* má to prostě ten ŠMRNC *3* třeba se stane zázrak a když zapracujem i my, tak nahrajou ještě další CD...bylo by škoda toho nechat... *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

              jj mate pravdu, jsou fakt dobří já je taky poslouchám. *4* doufam ze se daji zas dohromady *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Kdyz se ubozak s ubozakem sejde..

              Mě taky mrzí,že už asi nebudou nahrávat další CD,ale co není může být.Tak to máš fajn,že jsi zpěvačka,aspoň víš jaké to je zpívat.Co si tím myslela,že když na tom my zapracujeme?Já bych chtěla aby dále pokračovali.Viděla si je na vlastní oči? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit