Přejít na výpis diskuzí

CAUGHT IN THE ACT

HUDEBNÍ SKUPINA 16.6.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • C.I.T.A. super skupina
    V roce 2016 se dali znova dohromady, boužel bez Benjamina. Letos v listopadu a prosinci měli v Německu koncert.
    Pokud se někdo chcete dozvědět více, tak na Facebooku. Nato, že některým brzy bude 50let vypadají stále skvěle.
  • Byla to super skupina

    Dostala jsem se k internetu teprve nedávno a první co bylo,že jsem si našla články a klipy CITA.Milovala jsem je,hrozně moc a ještě teď si ráda poslechnu jejich písně.Je škoda že vše tenkrát skončilo.Snažím se stále vyhledat něco o tom,jak žijí teď,zda mají rodinky a tak,ale nějak se mi zatím nedaří.Vím že Ben má dcerku,asi tři roky,stále hezky zpívá,Bastiaan také zpívá,o dalších nevím nic.
    Pokud má někdo nějakou radu,kde můžu více o nich zjistit,dočíst se,budu ráda za odkaz.
    Všem stálým fanynkám díky a ahoj *14*
  • Benjamin je nej :-*

    Caught In the act jsem milovala celé své dětství :-)
    A Benjamin se mi vždy líbil *14*
  • Caught in the act byla nej skupina

    Milovala jsem je Benjamin je nádhernej *14*
    • Re: Caught in the act byla nej skupina

      souhlasím Leni, byla jsem jak pominutá, a ta jeho Alex mě pořádně štvala...
      • Re: Re: Caught in the act byla nej skupina

        Také se mi nejvíce líbil Benjamin,stále se teď koukám na jeho vystoupení,je stále velice pěkný a hezky zpívá.Ani nevím,jak to s tou jeho Alex nakonec dopadlo,zda jsou spolu či ne.Je to kruté,když takhle něco zkončí,myslím tím skupina CITA,pak člověk přijde o informaci o nich.Sháním vše možné o jejich nynějším životě,ale je to těžké.
        • Re: Re: Re: Caught in the act byla nej skupina

          No pokial si dobre pamatam tak sa uz davno rozisli...mama pocit ze ona bola pekna potvora!CITA bola najlepsia a najmilsia kapela od malicka a este teraz ich milujem-Eloyko je moja srdcovka:-)
          Raz si splnim sen a pojdem si ich vyhladat aby som sa s nimi stretla nazivo-asi sa na neho vrhnem...hehe aj ked mam aj ja uz 28 rokou , v tej chvili by som bola jak pubertacka!!! Oni nielenze mali pekne pesnicky ale aj spievat dokonca vedeli ,nie ako polovica dnesnych kapiel-ano chybaju mi info o nich-ja mam sice neake stare adresy ich domou ale tam uz urcite nebyvaju...jajaj velka skoda ze sa rozpadli,taaaaak rada by som sla na ich koncert:-) Jak to bolo? CITA FOREVER...
          • Re: Re: Re: Re: Caught in the act byla nej skupina

            Zrovna jsem si pustila pár písniček od CITA,když mám čas a dcerka jde spát,vždy ráda si nějaké poslechnu.
            Stále se mi moc líbí a i mě překvapuje,že si i pamatuji stále slova,prostě to byli super doby,když ještě vystupovali a mohli jsme je vidět v televizi a podobně.
            Osobně jsem je naživo viděla dvakrát v Praze na BravoSuperShow a bylo to fakt super,jednou jsme byla v davu,podruhé u podia a to byl krásný zážitek a stále na to vzpomínám,že jsem je mohla vidět a slyšet takto zblízka.
            Prostě fajn doby.
    • Re: Caught in the act byla nej skupina

      já jsem je taky milovala a Benjamina obzvláště. byla jsem v řadách nejvěrnějších od prvního úspěšnýho singlu až do úplnýho konce...a po deseti letech mě to vhání slzy do očí *9*
      • Re: Re: Caught in the act byla nej skupina

        Taky jsem je zbožnovala od první písničky až do konce. Ještě dnes mám všechny jejich MC. Měli moc krásné písně které mě pokaždé dostali. Jejich rozpad jsem hodně obrečela a taky pořád skladuji všechny články a obrázky co jsem měla. Bylo by fajn kdyby se někdy sešli a znovu nám zazpívali, ale to je jen sen který se nikdy nesplní. Mějte se
        • Re: Re: Re: Caught in the act byla nej skupina

          jj, byli uplne super...obcas si je z nostalgie najdu na youtube a pustim si od nich neco... trosku jsem ted patrala zda se o nich neco noveho nedozvim a zjistila jsem, ze Lee hraje v Hamburskem divadle...je mu uz temer 40, ale je to porad docela peknej chlap...tady je odkaz http://www.collinbaxter.net/new/03_ gallery/gallery.php?lang=en&title=0 3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit