Přejít na výpis diskuzí

Blink 182

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLINK-182 na Česko-Slovenské Hudební Databázi:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/210-Blink_182
  • sfa

    UDĚLEJTE SI TEST SVÉHO IQ!
    http://cz.iq-test.eu/#645186
  • NEplačte :-)

    Lidi nejde o to jaké byly konzerty,jestli zpívaly falešně,ale byly oblíbeni. Zbožňovala je spousta tenageru!!! Ale škoda no byly supr........než nějaké +44 !
  • blink 182

    Blink 182 jsem uplněěěěě zbožnovala :*... ale jejich živý konzerty...no jsou zaspívané poněkud hodně falešně takže trochu zklamání :(
  • :)

    Můj názor na tuhle skupinu se dá vyjádřit jen dvěma slovy: MILUJU JE! *14* *14* *14* a nikdy nepřestanuuu *14* *14* *14* no lidi kdo souhlasí? Thomas je supr co? *3*
  • Lowuju...

    lowuuuujuuu je mooooociiinnnnQyyyyy newyswěěětlitěěělněěěěě mooooc...
  • Blink 182

    Rikali ze si davaj jen pauzu ale ja uz ani neveril tomu ze se daj zas dohromady.To je nejvetsi comeback vsech dob!!!!!!!!!!!! *15* *1* *14*
  • :)

    blink 182 je fakt super skupina a hlavne song stay together for the kids!
  • paráda

    Nemůžu tomu uvěřit, že sou zpátky je to vážně skvělí. Podle mě si to všichni přáli ale nikdo tomu nevěřil. A taky jsem zvědavá kdy si toho všimnou v nějakym časáku jako je třeba bravo nebo něco podobnýho aby si toho lidi všimli. *1* *3* *3* *1*
    • Re: paráda

      vite ono to je lepsi ze o tom v Bravu nenapsali *3* uprimne doufam ze ani nenapisou, najit Blinky v Bravu tak to se mnou svihne... Uz vidim ty novy ->fanynky.. Co budou znat 3 pisnicky a plakat z bravicka hned vedle Tokiáčků *1*
    • Re: paráda

      Oni sou zpatky toe upe nejlepsi ja je miluju upe nejvic sou skvely *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* a jestli to do brava nedaj tak sou kreteni nejvetsi nejaky teply tokio hotel tam daj ae nejlepsi punkrockovou kapelu na svete a vsech dob ne jo tak to sou blby
    • Re: paráda

      ja do brava psala hnedka jak se vratili a v Bravu mi napsali ze si asi nekdo dela srandu :P .. Stejne si nemyslim ze to tam nekdy daji.. *13* Neco jako Blink 182 by se k Miley Cirus a Tokio hotel nehodilo.. *1*
      • Re: Re: paráda

        xD xD Tak to by se asi fakt nehodily no...ale mohly by tam neco dát když už tam jsou třeba Green Day teda asppoň doufám x) já ty chlapíky tak žeru....xD
  • Blink-182

    Kluci jsou zpátkyyyyyyyyyyy *15* *15* juchůůůůůůůůůůůůů *14* *14*
    • Re: Blink-182

      nevěřim že někdo věřil návratu.. a voni sou sakra zpátky a.....
      jak to jen říct...
      po česku
      HURÁÁÁ *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit