Přejít na výpis diskuzí

Babouci

HUDEBNÍ SKUPINA 9.1.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bubla007
    Úplně pecky jedete!S babičkou vás poslouchám a jste vážně so good (y)
  • Výdělek z domu

    *3* *3* UDĚLEJTE PRVNÍ KROK
    K osamostatnění a můžete mít volnou pracovní dobu a vydělávat peníze z domova. Hledáme pracovité a seriozní uchazeče pro práci přes internet.
    www.nakupujavydelavej.eu
  • Vydělávej a nakupuj chytře

    Vydělávej a nakupuj chytře
    Rychle začněte a budete v pohodě!!!
    Nabízíme web, ovladatelný dítětem připravený k výdělkům. Hodina denně a nelze neuspět.Vaše příjmy se budou jen zvyšovat. Začnete stokorunami za den. Do roka při hodině práce, to budou tisícikoruny. Peníze budou chodit z celé Evropy weby máte přeloženy i do jiných jazyků .Neokrádejte se. Začněte vydělávat peníze. Zaregistrujte se hned , to je správná volba. Nebojte se pomůžeme vám. www.nakupujavydelavej.eu
    *3* *3* *3* *3*
  • Druhá výplata

    *3* Hledáme spolupracovníky a partnery, pro internetový projekt. Požadujeme: PC, připojení k internetu, základní znalosti PC, spolehlivost, samostatnost. 2-3h denně. Nabízíme: partnerské webové stránky, uživatelskou, technickou, podporu, neomezeně rostoucí příjmy. Veškeré informate o možnosti přivýdělku najdete na: www.krasavice.prace112.cz
  • HH

    Dechovka stojí za hovno, nejlepší je Hip Hop!!! Street dance forever!!!
    • Re: HH

      tak jsem nelez ty negramote jdi si tam odkud si prisel *16*
    • Re: HH

      fuuuuuuuj
    • Re: HH

      Autor "Já" příspěvku neví co je v prdeli měkkýho a už vubec nezná naše Babouky. Hochu já tě lituju si jako cikáni - tak nízko a tak blbej. *1*
    • Re: HH

      Autor "Já" příspěvku neví co je v prdeli měkkýho a už vubec nezná naše Babouky. Hochu já tě lituju si jako cikáni - tak nízko a tak blbej.
  • písnička

    Dobrý den chtěla bych se zeptat na kterém titulu vaších písniček najdu písničku Vězeňský pláč.děkuji za odpověď Kadlecová
    • Re: písnička

      Pokud vím, tak Babouci tuto písničku nenatočili, ale dokáží ji na požádání zahrát, nebo si ji nechte zahrát na přání v českobudějovickém rozhlasu
  • Vynikající kapela

    Babouci jsou nejlepší česká dechová kapela. Jen škoda,že nehrají i na východní Moravě!! *3*
    • Re: Vynikající kapela

      Srdečně zdravím, Babouci poprvé ve své 140 leté historii hráli poprvé na severní Moravě 10.9.2008 v Hrabišíně, letos tu budou znovu, pravděpodobně v pátek 9.10, na požádání zajistím vstupenky. Jsem rád, že jsem našel dalšího obdivovatele této kapely.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit