Přejít na výpis diskuzí

Behemoth

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nergalov fanda

    Caute, ludia, Ja som Slovak, ale Behemotik Milujem. Je to parada, "narez" /my slovaci nemame na to vyraz/. Najlepsia banda, co poznam, od nasich severnych susedov, Rovnako sa mi Lubi VADER a Hate. Prajem kapele behemoth len to najlepsie, nech sa dari a nech nam vydavaju albumy. Samozrejme, ze mam vsetko od nich
  • brutal

    behemoth sou nejlepší skupina komu běhá mráz při poslechu? hoperum asi těžko schanim holku na seznámení *7* PS:letní festy a koncerty....MoR BA *3*
  • behemoth

    no jasny behemoth je nej ad si rikaj curacky hoperi co chtej *16* *16*
    • Re: behemoth

      Taktez souhlasim:) mohli by si dat letos na Brutalu druhe kolo, loni to bylo perfektni!
    • Re: behemoth

      Moje rec Thompsone ;) *5*
  • Behemoth

    Behemoth jsou prostě nejlepší hudebíci, někomu to může připadat jako blití, ale mě ne a obdivuju je... *16*
  • Behemoth

    Velice me tesi, ze se tu objevuji i kapely, ktere sice nevyhravaji hitparady, ale zato jsou v nich k....a dobri muzikanti. Na druhou stranu, kdyz uz je tu chcete uvadet, co to udelat spravne? Tenhle styl muziky se nejak prezentuje a stejne tak muzikanti, kteri ho hraji... Takze jaky Adam Michal Darski??? Tomasz Wróblewski??? Zbigniew Robert Promiński??? Patryk Dominik Sztyber??? To zni stejne blbe, jako kdybych tvrdila, ze Mayhem zalozil Øystein Aarseth:D Takze pro priste snad Nergal, Orion, Inferno a Seth, ne? :D Ave
  • INFERNO

    Můj bubenickej vzor, neskutecnej blaznen *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit