Přejít na výpis diskuzí

3T

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/3t-29145
  • WHY

    AHOJTE LIDI 3T MAM RADA A POSLOUCHAM JEJICH SONGY ALE NAMOHU NAJÍT A STAHNOUT OD NICH TU CO MAJÍ SPOLEČNĚ S MICHAELEM WHY NEMA JI NEKDO PROSÍM POSLETE MI JI MA MAIL
    PROSÍM
    *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
    • Re: WHY

      klip WHY jsem několikrát viděl hrát na Óčku. Zavolej si o něj do pořadu dj divák na číslo 906 30 99 48, nebo napiš SMS na číslo 900 11 15. A jestli máš videorekordér tak si to rovnou nahraj.
      • Re: Re: WHY

        pardon dj linka je 906 30 99 47
  • klip Anything

    *5* Ahoj nemá někdo na prodej klip ANYTHING.? Moc se mi líbí, nikde není k sehnání!!!! V televizi už ho dávno nemají. Nemá ho někdo nahraný na VHS, nebo DVD? *15*
  • DVD či VHS 3T

    Tak co přátelé, poradí mi někdo kde sehnat DVd, nebo aspoň VHS 3T? Sice frčeli v 96 a 97 atd roce, ale dá se sehnat jejich videoklipový komlet? Díky, když mi někdo odpoví. PETR *9* *15* *8*
    • Re: DVD či VHS 3T

      já myslím že tady v ČR je to marný :-(
  • Zdena

    Muzete mi prosim napsat proc vlastne prestali zpivat? :-( Moc dekuji Zdena *9*
  • 3T

    Já se o 3t zajímám v podstatě od doby, kdy vydali první CD Brotherhood(1996). Na internetu se dá najít spoustu info, fan stránek, aktuální fotky, na youtube mnoho videí. Písničky si stahuju jako mp3 ale je to spíše náhodné. Takže zrovna teď neporadím :-) *5* Martina
  • VHS 3T

    *3* Ahoj, prosím poradí mi někdo kde nějakým způsobem splašit (sehnat) aspoň VHS kazetu právě se skupinou 3T. Štvou mě na Óčku, že nemají klip ANYTHING, který se mi moc líbí! A právě kvůli tomuhle klipu scháním nějaký DVD, nebo VHS? Nevíte někdo, kde se to dá koupit? *3*
  • poděkování

    Hi people,jsem ráda za tuto stránku a ty videoklioy -pecka,absolutně jsem nedoufala, že o této skupině najdu něco na netu-však jsem se přesvědčila, že je mocný.Vím dá to dost práce,ale nějaké příspěvky by byli určo vítány.moc dík mám k těm písním citový vztah a nemohu je ani nějak stáhnout, tak aspon těchto pár.Ještě jednou dík *3*
  • KEREJ BLB JE NAZVAL

    KEREJ BLB JE NAZVAL BUZERANTAMA TAK TEN TO NEMA V HLAVE SROVNANÝ SÁM
  • prsba

    předem všechny zdravím
    již delší dobu se mi líbí skupina 3t
    proto prosím o malou pomoc při hledání jejich singlu s názvem THEY SAY V MP3
    PŘEDEM DEKUJI ZA POMOC ČI ZASLANÍ NA E-MAIL víše uvedený
    dekuji


    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit