Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten LoU2 je po dlouhé době zase něco wow! Nechápu, jak to z ps4 mohli vyzdimat...
  • Bylo to spíš jak filmové upoutávky, ale hezky se na to koukalo.
  • Za mě nejlepší konference na E3. Vesměs všechno co ukázali je něčím zajímavý a způsob prezentace nebyl jak pro investory a akcionáře jako to měla EA. Ghost of Tshusima vypadá narpsoto skvělě, takový moderně udělaný Tenchu:). Dead Stranding byl uchvátně rozpohybovaný a má super prostředí, scenář a režie bude Kojima, takže tomu věřím hodně. Last Of Us bude zase významný titul, libačka byla uplně mimo, ale ta akce pak vypadala ultimátně. Na remake Reziho se těším hodně, tam není o čem. Days gone pořád zajimavý. Control visualně taky zaujal.
  • Ms>Sony.. Sony už to s těmi zombie přehání..
    • ucho
      MS i Sony mělo fajn prezentace. MS teda valil jak blázen a je vidět, že do toho sype dost peněz. Ale Sony v tom není pozadu a ukázal parádní věci. Teď jen počkat, až to začne vycházet. Já se hodně těším na Resident Evil 2.
      • Asi jsme se každý koukali na jinou prezentaci. U MS jsem fakt neviděl nic, co by člověka motivovalo ke koupi XBOXu.
        • ucho
          no to já taky ne, protože většina věcí bude i na PC :)
          to neznamená, že by neukázali dost zajímavých her.
    • Jasne zatimco sedmnacty dil auticek a devaty dil bezduche strilecky v podani MS je vyslovene originalni zalezitost.
  • Sony opet jasnym vitezem E3 a v podstate jim k tomu stacilo ukazat nove videa z jiz davno predstavenych her.
  • za me zklamani, pac jsem se tesil, ze konecne ukazou gameplay Death stranding a z toho co ukazali mi to vychazi na walking simulator.
    • Ty si nepoznal, že je to simulator nošení beden? Walking simulator by byl na Kojimu nedostatečně komplexní žánr *15*
  • ucho
    za mě spokojenost, jen teda končit mohli něčím jiným.
    • Tak spiderman potřebuje PR před vydáním
      • ucho
        jako konec jsem považoval tu hru od From Software pro VR. ale je fakt, že to bylo už trochu bokem, tak SpiderMan ok.
  • ucho
    perte to do mě, než mi padne hlava na stůl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit