Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IL2 Battle of Stalingrad je za pulku!
    Letadla pro Rise of Flight taky!
    JUPI!
  • TheGGG
    Mám asi jen 200 her na steamu a už nevím co dalšího si koupit... každou hru co jsem chtěl jsem si koupil... takže tento rok zatím nic. Docela smutný, možná bych mohl zkusit nějakýho toho assassina, ale prostě nemám chuť, vše zajímavý co je na steamu už mám a nic víc mě neláká... radši asi hrát ty hry co už mám... fakt nechápu lidi co maj 2000 her na steamu a pořád nakupujou další... já už nevím co bych měl koupit.
    • Mart9
      V současné době je to tak, že něco koupíš v krásné slevě, a než se k tomu dostaneš, stojí to ještě míň. Já mám na Steamu asi 40 her a už vyhlížím důchod.
    • Také jsem si nic nevybral, už po několik let pořád stejný průběh jejich výprodejů a převážná část titulů stále stejná.
  • Napiste co kdo hraje proste mne to zajima a mozna se i necim inspiruju.
    • Dota 2, CS:GO, Overwatch, Doom, Stardew Valley *3*
    • Mart9
      NHL 16, F1 2015
      Ale doporučuju Unravel nebo Life is strange.
    • Scurge: Hive
  • Zatím nic. Buď už tu hru mám nebo je to prostě ještě drahý. Nebo nezájem. Ale třeba se něco objeví.
  • a kdyz nestihnete letni slevu, tak bude podzimni ,vanocni, po vanocni , jarni vyprodej a tak stale a stale dokola *1*
    • Tak to je jasny, ze s tema slevama vydelaji vic, kdyz bezny ceny maji o 50% prestreleny. *15*
  • jiz nekolik let existuje mnoho alternativ k predrazenemu Steamu, kde stejne hry lze bez vetsich omezeni koupit za tytez ale spise vyrazne levnejsi ceny, a to celorocne.
    Opravdu nechapu so ten nepruzny moloch Steam temito akcemi zamysli, vzdyt je to spis k smichu, snad jim to nekdy dojde ze doba uz se davno zmenila....
    Ale ovce stale cekaji na jeho "super slevy" tak proc ne....
    • Protože ne všichni podporují šedý trh ... raději zaplatím vývojářům a budu doufat v další díl za ty prachy, které jsme jim dali ... ale když ty prachy jdou třetí straně, tak nic nebude ... pardon, ale šedý trh, jako je G2A apodobně ... ani náhodou...
    • jenže většina těch klíčů je právě z těchto a podobných akcí. Portály prodávající klíče mají často cenu někde mezi výprodejem na Steamu a původní cenou a dřív než jde hra do akce, tak levnější klíče většinou moc nejsou.
      • Přesně tak, když nepočítám RU VPN, tak vše jde z těhle slev a dále se prodává celoročně. Malé procento ještě tvoří klíče co se dávají ke GK a následně je prodavaj.
  • Neví někdo, v jakém stavu je teď Black Mesa? Láká mě to, ale nechci to koupit a pak čekat půl roku, než to dokončí.
    • Taronyu
      Akurát dokončili Surface tension, čo je paráda, ale stále tam chýba kus On a Rail a celý Xen.
      • Lukyz
        Mě to láká už od doby, co šlo o modifikaci, ale dokud nedodělají Xen, tak to prostě nemá smysl kupovat.
  • Prej slevy... Zadejte pár her do Heureky a vyjedou cenové nabídky ještě nižší..
    • jasně, ale šedivky...
  • Ja si koupil Steam Controller
    • Jack1947
      Hmm se dicvím že neudělali slevu na jejich slavné Steamboxes Oh, wait noo one care anymore?
      • SalemCZ
        jelikož ty moc nejsou nastarost u nich, ale u výrobce, stejně jako u HTC VIVE jinak by šli koupit za Steam prachy
        • Jack1947
          Fakt ? *8* Takže Steam je jen dsitributor joo ? no to jsou mi novinky téédy *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit