Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hlavní problém vidím v tom, že v herním modelu, který je ve hře nastavený asi od FC3 se toho moc vylepšit už nedá. Můžete lítat, střílet, plavat, jezdit, zabíjet, lovit, prostě všecko. Hra jako FC vás proto musí přilákat hlavně prostředím. Vemte si FC2, příběh bulšit, asi 250x furt to samé - zajet někam, vystřílet stanoviště, dojet si pro léky, najít šutr...ale díky tomu úžasnému a neustále se měnícímu prostředí (savana, džungle, poušť) to byla hra, na kterou rád vzpomínám.
    Jenže tady mi to prostředí prostě nepřipadá dost exotické. Pro většinu američanů je to každodenní život (včetně toho střílení). To je jako byste to nazvali Far Cry jižní Morava - můžete chodit s chlapama do hospody, orat pole a jezdit filetou do práce...no nebude vás to stát nic než 12 kil a 70gb na disku.
    • Morraw
      Souhlasím, že už tam nejde zas tolik vymyslet. Prostě tady máš velké hřiště a dělej si co chceš. Podle mě by dobrá AI udělala v takové hře hodně, kdyby to byla výzva.
      FC2 jsem hrál až zpětně, ale bavilo mě. FC3 super. F4 jsem se vyhnul a Primal byl podle mě zatím nejlepší. Hlavně co se týče prostředí, atmosféry a o něco jiné hratelnosti.
      Do února daleko a do té doby budu mít po nějáké té open-world FPS určitě hlad.
    • No vidíš, mě třeba zrovna tohle prostředí navnadilo ke koupi. Trojku a čtyřku jsem nehrál. Ale postřílet ve hře pár vesnickejch balíků, to bych bral.
  • Udělalo by to na mě dojem kdyby ti magoři byli musulmani...
    • Jack1947
      Stejně jako ve COD WW2 nebudeš hrát za němce...
    • jamar28
      Tvl a to říkáš v době, kdy hra čelí kritice za rasismus kvůli tomu, že se odehrává v Africe a tudíž tamní zombie jsou hlavně černoši? *1*
    • Zblaznil ses? Kdyby ta "sekta" byli musulmani, nebo hnědí lidé, ziskovky by je za to ukopaly k smrti. O těchto tvorech se ale nikde nesmí člověk špatně ani zmínit, okamžitě je - v lepším případě mazán/banován. Možná i tady, však uvidíš.
      • a proč by tu měli nechat psát hnusně o komkoliv, muslimové jsou lidi z masa a kostí, stejní jako ty, jen často chytřejší, vzdělanější a zkušenější, ty tu jen dáváš na odiv svou hloupost a netoleranci, hnus *11*
        • To že někdo vypadá na první pohled přibližně jako já ještě neznamená, že umí používat mozek, má hygienické návyky, chodí do práce a tím umožňuje fungování státu, nebo třeba dokáže rozlišit realitu od vyfabrikovaných tísíc let starých nesmyslů, které si lidi navymýšleli, aby se jim psychicky ulehčilo, nebo aby mohli ovládat jiné. Vsadím se, že kdyby ses vedle mě postavil například ty, taky by nebylo hned jasné, jak to s náma je. Rozseknul bys to teprve až by jsi promluvil.
          • to ale přece není otázka rasy, víry, nebo místa původu, jestli se dá nějaká skupina lidí zfanatizovat, to už jsme viděli mockrát, viz Němci za 2. světové, nebo Japonci, Rudí Khmerové a mnoho dalších, co taky věřili nesmyslům co si lidi navymýšleli a dokonce v jejich jménu páchali genocidu, to se může stát v jakékoliv části světa, ale u tak obrovské skupiny jako jsou muslimové, kterých je na světě 1,7 miliardy, nejde posuzovat všechny najednou, je třeba vykořenit ty extremistické skupiny mezi nimi, což rohodně nebude jednoduché, ale ani nemožné
  • To vypadá dost dobře hustý že to bude 18+ takže pořádnej masakr jak tam typana rozseká tim combajnem, maskr nejvíč a navíc ten pes čekám game of the year
  • homeles8
    Ještě jsem nehrál žádný FarCry, ale toto si zahraju, líbí se mi to *4*
    • doporučuji Far Cry 3
      Člověk pořádně zjistí, co je to definice šílenství =)
  • Jack1947
    Odted budou všechy hry alá widlands? uh ohh...teds všechny od ubisoftu myslím.
  • jamar28
    Takže zase jen změna prostředí, jinak stále totéž?
  • Děcka, řekněte rodičům, ať Vás vezmou na střelnici. třeba budete mít tušení o čem ta střelba vlastně je *3*
    • A o čem teda je? Pokud možno to rozeber z hledicka chemia a fyziky, děkuji.
    • Rodiče nestřílejí. Rodiče jsou pacifisté. Někdo bych řekl hipíci... Co teď? *9*
  • AI slepá jako kdyby měli párty v likérce Drak.... Hráče nevidí když tam stojí na skalce.
    Jinak takto to snad nikdo nehraje, tak se pomalu otáčí a dívá okolo.
    • "AI slepá jako kdyby měli párty v likérce Drak.... Hráče nevidí když tam stojí na skalce."

      A máte pořádné zkušenosti z nějakých akcí v terénu, aby jste byl schopný objektivně posoudit, zda člověk je schopný vnímat periferním viděním pohyb kdesi na horizontu, když má přímo před očima pár zmítajících se rebelů, které plánujete v nejbližších vteřinách odprásknout???

      Z vlastních zkušeností (na Airsoftových akcí) můžu říct, že je obtížné zpozorovat pohyb kdesi bokem, když přímo před očima máte jiný cíl...

      ...takže chování AI ve hře je akceptovatelné.
    • To ze te nevidi ovsem neni absolutne zadna chyba. Nekdy si na to vzpomen az si budes hledet svyho a vubec nebudes mit poneti, ze kousek od tebe nekdo je. Zcela normalni vec. Ovsem ano, z pohledu typka stojiciho na skalce to, ze te zezdola nevidi, vypada divne, ovsem po zapojeni mozku prijdes na to, ze to absolutne divny neni. Ovsem ano, slabomyslny cechacek mozek nezapojuje, takze to je jasny.
    • Nehraje no, protoze kazdej je naprostej idiotek a trha mysi a pobiha tam jak retardek. Jakmile postavu v sebelepsi hre predas hracovi, je z toho komedie. Nekdy si to ovsem zkus zahrat tak jak to hral v tom videu. Mozna az budes starsi, tak se pristihnes sam jak to vlastne delas. A proc bys to delal? Protoze docenujes ten svet, nebezis slepe a neskipujes za 2 sekundy krasny prostredi, ktery stalo spoustu prace.
      • " tak se pristihnes sam jak to vlastne delas"
        hele, a ty už ses někdy přistih, jak to děláš?
    • Nejlepší je, když tohle vidíš na videu a nadáváš, pak tu hru koupíš a zjistíš, že tam udělali druhý extrém. Enemák tě vidí přes tři hory, dva lesy a tři potůčky a to jsi schovaný v seníku za maštalí a okamžitě spouští alarm. *1*
      • FarCry měla na svou dobu a i teď výbornou a uvěřitelnou AI. Od 2 už se to zvrtlo.Ale je fakt, že oba extrémy jsou špatné a je dost těžké to udělat věrohodné. Stejně jako rychlost reakce a přesnost střelby. Někdy je to až okaté, že AI i z metru střílí okolo vás a až na 10+ zásah začne trefovat. Jinde vás vyndát první ranou v mlze, skrz díru v plotě, kdy vám kouká jen oko, na 1km.
    • Jojo, pohyb na horizontu je strašně chytrej pokud chceš aby tě nikdo neviděl. *žehlim* Ke druhé otázce: páčkovači.
  • maros.goc
    3ku som nehral, 4ka ma nudila, toto ale vyzera fajn:)
  • Sranda, že tohle má pegi 18 a Vávrovo realistické rpg pegi 16 *15*

    Ta módu psů všude je dost trapná. Zejména protože ten pes tam je většinou nesmrtelný...To pak vypadá blbě.
    • Bacha, ve Far Cry bejvaj prsa, čili automaticky 18+ V Kingdom Come prsa nebudou, takže 16.
    • Paulcz
      No, sice to má to PEGI 18, ale barvičky jsou jak z omálovánek..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit