Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - není tam LAN podpora, tím mne odradili, ale kdyby byla sleva alespoň 50% možná bych do toho šel. Kdyby tam byla podpora LAN, tak bych to rozhodně koupil, škoda.
  • Pokud zvažujete koupi hry, přidejte se do Steam skupiny AoE2 HD [CZ/SK].
    Můžete se pak lépe domlouvat na hry s ostatními hráči.

    http://steamcommunity.com/groups/AgeOfEmpires2HDCZSK
  • Tak tohle mě doslova vyrazilo dech. AoE II. je moje nejoblíbenější hra a myslím si, že když vychází remake, tak se obnoví multy scéna. Kdysi jsem to chtěl hrát, ale na to jsem potřeboval veřejnou IP a tu jsem neměl. By byl dá se říct můj splněný herní sen :D. Každopádně je to drahý, takže si počkám na slevu. Rád bych se dozvěděl jak se bude hrát multy, jestli bude nějakej server či něco takového. Starý časy klanových bitek, turnaje a tak :) hned bych se přidal.
  • Walldstein
    Fuuuj...14 let starou legendu opravit, přidat HD a znovu jí prodat sice za 1/4 původní ceny (i s datadiskem obojí na starých CD), ale znovu prodat mi přijde jako hnůj a drzost nejvyšího kalibru. Sice tu teď nadávám, ale asi do toho půjdu protože přece je to AoE II *1* nicméně to nemění nic na faktu, že je to hnůj..
  • Sice je to nejlepší RTS všech dob, legenda všech legend(jejíž sláva byla zakopána odpadem v podobě Age of Empires III...), ale přesto, po těch letech chtít za hru s přepnutým rozlišením 20éček, to je přehnaný, to je snad aj pro tu hru urážka takhle to rejžovat. Stejně tak je to pojeb na dlouholetý fandy.
  • Škoda, že to neni i pro MAC, za to bych i těch 20 eur dal :(
  • Koupit to bude asi taková "blbost" jako koupid BG:EE (no dobře, o dost větší, ještě protože je to M$ a neumí optimalizovat svoje hry na své systémy, nebo spíš naopak) *6* Teda alespoň v den vydání, takže počkat na slevy a pak klidně, byť už jen k vůli steam mp.
  • Inquisitor
    Co jsme se toho po lanu napařily. A hlavně kolik let nám to vydrželo :)
    • Walldstein
      Mě to ještě drží co tobě?
  • Mě sice AoE tolik nebavil jako třeba RA 1 a 2 nebo Warcraft 1 a 2, ale je super zase vidět strategii ve 2D kabátě, místo pro mě málo přehledných dnešních 3D strategií. Jupííí :)
    • Take jsem si zavzpominal a jak krasne modely vojaky na tehdejsi dobu a vlastne i dnes vypadaji porad dobre, nj zlata era 2D je pryc.
  • Rhulad
    Osobně tohle nepovažuji za remake. Remake by měl odpovídat roku 2013 ve všech aspektech. Tohle je mírně modovaná hra stejně jako Baldur's Gate. Ano obě to jsou výborné hry, ale nemám potřebu v této době zírat na hry 15 let staré, když už je mám několikrát projeté. Povedený Remake? Assault on Dark Athena - přepracovaná grafika + obsah navíc.
    • Toto ani nie je remake, ale HD verzia, čiže Remasterovaná verzia držiaca sa originálu.
      • Robotron3
        To se snad ani nedá považovat za remasterovanou verzi. To vzali jen originál a někde tam v kódu přepsali, aby to zobrazovalo na 16:9 a běželo ve vyšších rozlišeních + to ostatní. Práce tak na týden pro jednoho člověka? Je fakt, že chtít 20€ jen za lehce vylepšenou původní hru, je trochu přes čáru. Ale pokud to lidi i tak koupí, tak proč by dali nižší cenu, že jo...
        • Ono teraz vlastne robiť remake tej hry je pre nich trosku zbytocne, ked staci upravit povodnu verziu na HD, cize remasterovat, mierne vylepsit, pretoze hra sa da v pohode dnes hrat na sucasnom hardware, remake cize uplne prerobenie hry s uplne vylepsenou upravenou grafikou ja neviem aj pre buduce 4K monitory atd. by pripadal skor do uvahy, trebarz ja neviem po nejakych 10 rokoch na nejake 25 vyrocie hry, kde by uz tato HD verzia nebola vhodna na hradware, ktory bude v tom case, ze uz by bolo vsetko velmi malicke a bolo by dobre vsetko pozvacsovat nanovo nakreslit s kajsou grafikou este. *3*
          • jenze oni tam nic nevylepsili jen nastavili zobrazeni pro 1920x1080 textury jsou furt stejny
        • nekromant33
          Lidi si to koupí určitě, co udělám já je, že počkám tři/čtyři měsíce po vydání na summer sale kde je hodně velká šance že to bude za takovejch 10éček a s radostí jim je tam hodím.
        • Pozri to je ako s piesňou/skladbou, remasterovaná pieseň/skladba je vlastne to isté, ako originál (nie je to žiadna nová nahrávka) len upravia kvalitu, ty už píšeš o remake, keby to bol remake, tak to prekopú od základu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit