Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No udělat realističtější hru ,kde ovlivňujete prostředí skrze svoje exkrementy by bylo nepřípustné ... Takhle je to ve vlněném světě vlasntně ukrutná zábava, originální i reminiscence na hakysáka od Sony ...
  • Hned jsem si vzpomněl na ty hodiny a hodiny strávené před cca 20 lety u SMW 2 Yoshi's Island. Občas si to pusítm přes emulátor na PC a je to legendární hra :) Sakra, 20 let nazpátek, jsem už asi starej :D
  • To je tak sladký, že jen při pohladu na obrázkymam zkažený žaludek i chrup.
  • Jack1947
    Hehe, ten nadpis je taky hodně roztomilý. - Působí sladce. ..
  • Pete.palis
    samou roztomilostí jsem to dokoukal *1*
  • Tohle a Captain Toad jsou moje momentálně nejočekávanější hry pro Wii U. Vypadá to opravdu dobře. Nintendo umí!
  • Veľmi krutá hra, kde neľútostný jašter požiera nevinné tvory aby ich následne vysral zo svojej vlnenej riti a použil tieto exkrementy na postup vo svojom brutálnom love.
  • Na sackboye stejně nemá. Už by se měli probrat a vymyslet alespoň něco nového.
    • InfidelBro
      Přesně tak, sice jsem nikdy nevlastnil žádnou konzoli od nintenda, nikdy jsem ani žádnou hru od nintenda nehrál a mám jenom PS3, tak souhlasím, sackboy je mnohem lepší!!!
  • omg pííííčovini pro holki . at uz je novej COD konečne
    • TheGGG
      Nedá se než souhlasit, pořádná arkádova military sci-fi FPS tu už nebyla dlouho. No dnes frčí omalovánky a braky.
    • RangerCZ
      https://www.youtube.com/watch?v=aG5l436mg1A

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit