Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • U Wolfa je jen jedna obtížnost?
  • wolf je vynikajici svizna strilecka, co neomrzi i kdyz stavi na stejnych principech. Parim a hned ze zacatku to ma grady a dokonce i zajimavy pribeh, ktery me ve strileckach nikdy moc nebavi. Super hra
  • mužu někdě zažalovat protože v te hře byl zabit pes... toto by tam nemělo být dáno...
    • Jack1947
      COD WW2 si taky zabil pár psů, teda psů no ... a Wolfenstein ty psy byli robotický takže se zas až tak moc nestalo.
      • New Colossus si asi nehrál co? Anonym píše o jednom konkrétním ze začátku hry.
        • Mohol si streliť vedľa psa a nezabiť ho...
          • Jack1947
            Fotr ho ale stejně zabil... ale tak později zkape takže 1:1.
        • Jack1947
          Jo to jo no na něj jsem zapoměl... ale bylo to na začátku v animacče a ještě mimo záběr.
  • tento wolfenstein je hratelnostou na urovni dielu z roku 2009..., co je teda dost malo, v tej dobe uz boli a aj vychadzali daleko lepsie hry tohto typu, v mojom hodnoteni 7/10 zohladnujem vizual
  • Naprosto nepochopitelnej postoj recenzta. Oproti ostatním dílům a celkově všem hrám za posledních 10 let je to neskutečně promakanej a promyšlenej nášup!!!! A tady podle toho se dá konečně říct škoda že z posledního DOOMA udělali pouze bezmyšlenkovitou střílečku !!!! rok 2016 mohl patřit jemu. Protože rok 2017 patří Blaztkowicovi to je víc než jasný :) btw od Pátku Každý den 2 hodiny hraní a podle netu sem teprv někdy v půlce. I herní doba je nejspíš super stejně jako vše ! :)
    • Jack1947
      Povíš mi jak odeslat 2x stejnej příspěvek ty nášupe??

      To že hraješ hry hrozně pomalu neznamená že to je nějak extra dlouhé - ale zase někomu stačí málo ;)

      Já prostě si nemůžu dát moc dohromady že WOLF:NW a tohle ten prostě i s Old blood mi příjde trochu lepší. Old blood byl klasickej Wolfenstein ještě o chlup více.
  • Naprosto nepochopitelnej postoj recenzta. Oproti ostatním dílům a celkově všem hrám za posledních 10 let je to neskutečně promakanej a promyšlenej nášup!!!! A tady podle toho se dá konečně říct škoda že z posledního DOOMA udělali pouze bezmyšlenkovitou střílečku !!!! rok 2016 mohl patřit jemu. Protože rok 2017 patří Blaztkowicovi to je víc než jasný :) btw od Pátku Každý den 2 hodiny hraní a podle netu sem teprv někdy v půlce. I herní doba je nejspíš super stejně jako vše ! :)
  • Nemůžu si pomoct, ale některé scény byly prostě perfektní, Ir nebo část s Hitlerem. Tohle se povedlo. :) A hra jako taková je také dobrá, prostě oddechová střílečka.
  • Ristoro ukaž mi profil z Destiny 2, když tak debilně porovnáváš. Děkuji...
  • Zdravim lidi..prosim Vás mam dotaz..rozjede se mi ta hra ? Mám notas značky Asus, model GL552VX. díky :)
    • zdeeneek
      Pokud nemáš vůbec představu co máš v noťasu za HW, tak můžeš použít stránku "Can you run it" (https://www.systemrequirementslab.com/cyri). Zadáš název hry, kterou chceš hrát a zobrazí se ti, jestli na to máš HW.
      • To jsem zkoušel..a taky jsem to zkoušel na hodně jiných her a psalo že se nerozjede a nakonec uplně v pohodě (např.,Mad Max,ROTTR,W:The old blood)..právě abych zbytečně nekupoval..
        • TheGGG
          tak kup na steamu a pak to kdyžtak refundni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit