Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nie , naozaj nie je Into the Breach lepsie ako Mechanicus. Mechanicus je aj napriek relativnej jednoduchosti v neskorsej faze omnoho lepsia a zaujimavejsia hra ako silne na nahode zavisle a jednoduche  Into the Breach aj napriek tomu , ze to vyhralo vasu GOTY strategiu a kraluje metacritic recenziam. Dufam, ze odteraz budem v kazdej recenzii na hocijaku tahovku citat porovnavanie s Into the Breach.

    • into the breach je malo zavisly na nahode, krome nejtezsi obtiznosti prakticky nulove

      • Nulove? Ale kdeze, nahodne sa generuju urovne, nahodne padaju zasadne veci ako time pody, kde mozu a nemusia byt zasadne rozsirenia pre danu kombinaciu mechov...nahoda je zasadna pri definovani moznosti misie , v ramci misie uz nahoda nevsupuje to utokov len do pohybu supera po tahu. Prvok nahody je obrovsky.

        • tak to asi neumis hrat


          krome nejtezsi obtiznosti ma nahoda minimalni vliv a diky tomu se to da hrat s prstem v nose


          na lehkou a stredni jsem po par zahranich prochazel ostrovy bez zavahani a sbiral vzdy a vsude vsechny bonusy

          • Jasne, to internetovi heroes robia bezne a uplne s kazdou kombinaciou mechov, a Frozen titanmi ci blitzkriegom. A ano urcite to neviem hrat, dohral som ju len na vsetky mince.

            • ano, na stredni a lehkou mi bylo jedno jakej squad mam


              na tezkou uz byly vlny nepratel tak masivni, ze to se vsema rozumne hrat neslo, ale to nebylo o nahode, to bylo o tom, ze nektery schopnosti jsou v takovym poctu nepratel k nicemu


              na vsechny mince jsem to dohral asi za tri dny, co tam mas dal?

  • TheGGG

    další slátanina... a pořádnou FPS to ne... nejlíp si w40k užívat v armě III s modem theres only war

    • kvůli tobě doufám, že to bude FPS za ženskou hrdinku, nějakou emancipovanou Sister of Battle, která všem ukáže pravou sílu žen! V úvahu připadá ještě ten Eldarský craftworld, kde mají matriarchát

      • TheGGG

        horizon i tomb raider jsou mé oblíbené hry, takže když to nebude SJW blábol tak mě ženská postava nevadí... ale nice try

      • A proc ne nejaka pani chaosu, nebo daemonetta? Gardisty muze ocarovat, ze se pujdou nechat podrezat jako ovce a ruzna podobna vesela kouzla :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit