Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co se vám na tom pořád nelíbí. Je to prostě ta samá hra, jen lehce upravená. Díky Bohu za to.
    Předělanou DS1 do grafiky DS3? Snad radši ani ne, už takhle se s tím místama hejbalo víc, než bylo nutné. Hra je prostě cílená na nové hráče, kdo vlastní PTD už tohle nepotřebuje. Je pravda, že pro vlastníky PTD to mohlo bejt jen jako patch, ale co už.
  • Jaké bugy? S žádným jsem se nesetkal.
  • Za ty prachy jsem cekal DS1 predelanou jako do varianty DS3 (grafika, moznosti ovládaní)
    Hratelne to je, ale jinak tezke zklamani. Tohle remaster teda neni. Pekne odflakle.
    • Souhlas, nekupujte to, ať mají vzteka. Budem hrát dál naši starou lásku. Kdyby radši zrobili bloodborne na pc nebo jeho pokračování. To by možná mělo smysl.
      • Draken69CZ
        Bloodborne na PC nepustí SONY ta si na rozdíl od MS své klenoty hlídá.
        • To je celkem jedno. BB na PC je jen otázka času.
          • na PSN máš kolonku Sony Exluzivity, to co samo vydávalo Sony, to jsou hry, které nikdy nevyjdou nikde jinde. Co z toho plyne pro tebe? Že Bloodborne na PC nikdy nebude, což je škoda, uvítal bych to. Co z toho plyne dál? Že na PC klidně může vyjít Persona 5 a Yakuza série.
            • @Draken

              Přesně tak. Otázka času, kdy PS4 bude emulovatelný. Dokonce to bude lehčí, než emulace PS3 (která už funguje), protože x86 architektura.
            • Draken69CZ
              On asi naráží na emulátory které na to dříve nebo později vyjdou a bude to v nějaké podobě hratelné i na PC.
  • Tohle je fakt paradni ostuda.
  • ještě si neodpustím komentář, já tohle stejně fakt nepochopím, oni mají v podstatě hru, která nepotřebuje upravit opravdu nijak zasádně, je to kultovní záležitost, kterou můžeme považovat i za nějaký milník žánru akčních RPG a oni neudělají ani nové textury? V podsatě to vypadá hůře než PC verze s modem? Jako co to kurwa je, oni chtěji po lidech platit za to samé už potřetí? To se mi fakt nelíbí, tohle je fakt na úrovni Konami, narvou to vývojářům, který nikdy nic nedokázali a prodávají to skoro za plnou cenu a recenzenti tomu ještě dávají vysoké známky, tohle by mělo dostat 10/10 za původní hru a 1/10 za dojení, čili 5/10 je adekvátní hodnocení a průměr je 87%? NE! Fakt jsem se těšil po oznámení, že to dostaneme třeba v grafice podobné trojce, dostaneme nějaké úpravy lokací, které autoři v původní hře nestihli 100% dodělat a prd. Když to člověk porovná s Shadow of the Collosus, která je snad ještě levnější, tak možná ani těch 5/10 bych nedal.
    • Ono to vypadá hůř, i než PC verze bez modů. Ta syrová grafika původní verze byla zkriplená tak, že všechno vypadá hrozně uměle. Já zůstávám u staré verze a těším se na další Return to Lordran event :)
  • V puvodni verzi sem v pulce, zustane me postup i po remastered ?
    • Zustane. Ale jen v puvodni verzi.
  • Hm chtel jsem to hrat, ale po zjisteni , ze nejde navolit pohyb pres sipky, na ktere jsem zvykly, to proste hrat nebudu. Nechapu proc to nebylo umozneno, je to slendriactvi, s ovladacem jsem nikdy nechral a ni to nemam v umyslu.
    • šipky - ultimátní herní nástroj *15*
  • co byste chtěli po pšonkách. tohle nepodporujte...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit