Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skaven

    podla mna to nezvladnu, bude to hlavne akcna mlaticka s prvkami rpg, a rozhovormi typu: dobry/neutral/zly


    • Carnage666

      Takže Vampyr? Ten mě osobně dost bavil i když tady dostal sodu a přitom to bylo přesně to co píšeš "mlátička s rpg prvkama a variace dialogů" jenže vizuál mě prostě strašně bavil. Tady si myslím že můžou ještě navíc přidat to co ve Vampyr nebylo a to otevřenější prostředí protože Vampyr byl jen otevřenější koridor kde člověk nesměl mezi vymezený hranice až to trochu rozčilovalo že dostat se z jedný strany mapy na druhou člověk musel přes "teleporty" k tomu určený na místo toho aby třeba vlezl na střechu.

    • + sjw agitka

  • Derp_1337

    Trochu to tady přehání s tou marketingovou kampaní pro Vampire The Masquerade 2. Ta hra vyjde nejdřív za rok a přesto tady za cca poslední měsíc bylo přes 6 oznámení o téhle hře.

    • dworkin

      Jdou na ruku vydavateli, který to takhle kouskuje, aby se hype train nezastavil. Ale už jsem tady zažil mnohem křiklavější případy, tenhle článek je docela zajímavej.

      • Carnage666

        Hlavně v redakci jsou skoro všichni fanoušci předchozího dílu.

  • Je vsem jasné že prvni dil byl legendarni protoze na nem pracovali tvurčí géniove z obsidianu a že samotná značka neznamená kvalitu? 

    • Z Troiky, ne z Obsidianu. I když je pravda, že dva ze tří původních otců Bloodlines teď v Obsidianu působí. Na druhou stranu na dvojce dělá Brian Mitsoda, a pokud vim, zlanařili i Chrise Avellona. Čili, aspoň co se týče příběhu, dialogů a questů, vypadá to celkem slibně.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit