Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Whoossain
    Dřív to byla cenzura, dneska se tomu říká moderování...
    • Derp_1337

      Tak moderátoři od Valve se budou dát řádit k Chaoticky Neutrálním moderátorům.

      Problém s cenzurou byl u těch (herních) studíí, které zaměstnávali vlastní moderátory - ti většinou mazali jakékoliv negativní příspěvky v diskuzi a nedejbože report bugů (jejich hra přece nemůže mít bugy!)

      • Jack1947

        Potom to byli kreteéni, no vidíš ted to bere na bedra VAlve , takže to bude lepší ?

        • Derp_1337

          U těch problematických firem si nemyslím, že se to zlepší. Ti, co nechcou, těm Valve nebude moderovat jejich diskuze/forum.

  • Lukyz

    Moderování diskusí je krok správným směrem, ale jen v případě, že se to dělá dobře, ne jako tady, pánové 👎

    • Jack1947

      Co ti přesně vadí ? ta svoboda projevu v demokracii je hrozná otrava co... 😬😈

      • Víceméně stačí mít jiný názor než autor článku a už je to tak 50/50 jestli se to smázne, nehledě na přímou kritiku jeho díla, za ní jsem měl ban na den několikrát, aniž bych psal cokoliv nevhodného.

        • Derp_1337

          Vážně? Ban za čistou kritiku?? To se mi moc nechce věřit. (mazání komentů to jo, ale ban?)

          Napsal jsem tady mnoho kritiky a zatím jediný ban, co jsem kdy dostal, bylo za sdílení Overwatch p*rn 😈


          PS: ´Navíc mazání většiny komentů je často neúmyslné - stačí smazat jeden (kořenový) příspěvek a systém automaticky vezme sebou celé vlákno příspěvků.

          • Jack1947

            To PS: Není tak úplně pravda, podle mě se maže to co se nehodí do krámu.

        • Jack1947

          Já vím ale až na tohle, to tu celkem jde. Já se prostě smířil s tím že tady některé věci nejdou.

    • species

      pod to se podepisu. 


      (dokud to tu jeste je :p)

  • Jack1947

    No nevím, to potom musel bejt pěknej bordel bez moedrovanejch diskusí... nicméně aspon tam měli určitou svobodu ( něco jako tady ) - nakonec i zlepší i svoje stránky třeba kdoví... Valve je taková firma už delší dobu na tužkové polovybité baterky.

    • jindra.veliky

      ty ses sam na "tužkové polovybité baterie" :D


      v tech diskuzi to tam vypadalo uplne normalne

      • Jack1947

        Ted tam zavládne tvrdá ruka dábla 😈

    • Veskoslav

      Wat?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit