Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Yuffie:
    Kristepane, ty seš ale kráv§.
  • Vypadá to moc moc pěkně.... těším se na to *1* , jako, že se těším skoro na všechno *1* ale tohle vypadá moc zajímavě
  • Bezva diskuze, snad se u hry pobavim aspoň stejně dobře. Jinak autorům fandim, potenciál první světový je těžce nevyužitej.
    • Jo, taky se bavím. Doufám, že to admin nemázne. Ostatně všechno bylo ve vší slušnosti, téměř. ;-) A okrajově to i k tématu.
  • ucho
    no to je teda diskuze... ale od Yuffie jinak slušná ukázka demagogie.
  • Tushan
    mě teda praštilo do očí hned že tam je niga a to nejsem žadnej odborník ani na ww1 ani na černy čuně, ale ta pseudointelektualni hadka tady je vtipná. keep up good work *1*
    • už jdu číst *1* *1* když jste všichni tak pobavený *1*
  • Hairy_Ass
    Na tuhle hru se těším, už jenom kvůli tomu, že tak málo vychází her s tématikou první světové války.
    • Thorar
      Je to škoda. Přitom by tam bylo tolik možností a námětů.
  • FHS - Fakulta humanitních studií - dementi, co si myslí, že sežrali šalamounův výkal, ve sktuečnosti nevědí nic. Velmi podobné tobě.
    • Skutečně? Tuto fakultu jsem žel bohu nenavštěvovala, ale děkuji za objasnění, o čem tedy vlastně hovoříme (stejně tak by se mohlo jednat o Fotografie Henryka Laholy anebo Foglarovy Hanlivé Spisy). Pokud se nemýlím jediná taková u nás, je tuším snad jen v Praze, ne? Eh, ne že bych se touto příjemnou debatou o exkrementech nebavila, ale kam vlastně tento rozhovor směřuje?
      • Fakt, že jsem zastával názor, že "afroameričan" nesloužil ve frontových řadových jednotkách (což je pravda, jmenovaný regiment je vyjímka) ze mě dělá zpátečnicýho rasistu.... Tak takový exkrement může vypustit z úst jedině student rádoby vysoké školy humanitního zaměření. Aneb vezeš se s trendem dnešní doby, kdy je třeba hledat "třídního nepřítele" a to vyřeší většinu problémů, v tomto případě - MĚ :-)
        • Nejen že nesloužil, ale že sloužiti nemohl *3*. Ujasněte si, co jste napsal. Není ostatně podstatné to co jste napsal, ale forma, kterou to prezentujete.
          A zase se chováte jako hovado, které nepřemýšlí v ničem jiném, nežli v kulturních stereotypech (humanista-> pseudostudium-> mír a láska-> trendy cool postoj). Vám to pořád nedochází na co narážím, což? Ale dost o vás, pojďme diskutovat o hře či případně s tématy s ní spojenými.
          • Stojím za FSS MUNI a vegankou na syrové břitvě!
            bystré to stvoření
          • Stejně to tu admin do rána smaže, tak proč nepokračovat? Hraješ si se slovíčkama, přitom logika je jasná a neměnná. Neodsuzuji všechny humanitní školy, ale většina je k ničemu. Sociálně nežádoucí jevy, aktivity volného času, kolegové v práci zas studují jakousi ochranu obyvatelstva vůči nějakému nesmyslu.... co si o tom normálně uvažujicí člověk má myslet?

            Nejsi jediná, kdo mě tu nařkl z rasismu. A ač jím jsem, ne v podáním, jaké jste se to naučili používat Vy. Nejsem kat co by chodil ulicemi a řezal hlavu.

            A pořád si stojím za tím, že černoch by reprezentovat US army 1. světové války neměl. Naopak, kdyby ztělesňoval Africké legionáře pod francouzským praporem, kteří budili na bojišti hrůzu v očích protivníků, bylo by to zadostiučinění.

            S těžkým rasismem na obou stranách se můžem setkat v řadách US Army /USMC i za Vietnamského konfliktu. A i tam se nepouštěli k důležitějším postům, než pešák jako maso pro kulomety. Tolik US a černoši v uniformě.

            Ale jinak jsem hrál GTA:SA a dohrál, ani mi to nevytrhlo žíly :-)
            • davidBray
              čekám to každou chvíli ten ultimátní DELET :D a ji nechej, je mladá, v hlavince to má pomotané, neví jak to chodí ve světě :D ne nemyslím to doslova, ale baví mě si z ní utahovat, protože všechno bere smrtelně vážně
            • Potěší, děkuji. Překvapilo mě, že to tu nikdo nesmazal. Když se naposled rozhořela diskuze o stravovacích návicích, tak to admini neskousli. Asi to tu přitahuje pozornost = "efekt Blesk novin"
            • davidBray
              potěší tě, že tě chápu a vím co čem mluvíš a jak to myslíš? :) a dal sem ti i plusko !! :)
      • Obávám se, že tvůj humantní mozek začíná mít drsné výpadky. Měla by sis dát dobrý zelený čaj a přečíst kousek ze Sámavédy.
  • Thorar
    Hodně zajímavý, o takovýhlech počinech čtu rád. Jsem zvědavej na výsledek :-)
    • Myslíš tu zdejší diskuzi těch dvou intelektuálů nebo článek? *1*
      • Thorar
        Raději odpovím. Článek :-D Diskuze celkově nestojí za řeč *11*
  • Jack1947
    Tohle bude teda "parba". *15*
  • BoB.2
    A co čtyři v tanku a pes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit