Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně nám ten čas utíká od early accessu ve kterém jsem měl DiRT rally. Ještě tet si vzpomínám jaká ty byla bombovni záležitost.

    Já si mohl ruce na volantu ukroutit..

    Bohužel se nemůžu zbavit dojmu, že by se tento titul někam posouval.. nevím jestli za to může malý zájem hráčů a nebo nenazranost vývojářů jenom vydělávat.. Minuly díl je čistý výplach předchozího a tento díl mu jde ve stopách....  Za mě už po třetí tu stejnou hru nechci... 

    Trošku mi to připomíná Takové samostatně hran DLC k DiRT rally... 

  • uzivatel1982

    Dirt jednička byla nej rallye hra od rbr, ale tohle vypadá jak dlc spíš než další díl. Nový fyzikální model by tomu slušel. 

    • SalemCZ

      Co myslíš Dirt 1? Jako ještě Colina?

      • Mart9

        Samozřejmě myslí Dirt Rally.

        • SalemCZ

          tak dokonce, tak oni to dělali vyloženě že to měli v early accessu a podle fanoušků to pak upravovali aby to bylo perfektní

          • BohumilCisar

            Co tam jako upravili podle fanoušků? Co si vybavuju, tak celý early access spočíval jen v v tom, že přidávali obsah, který už dávno naplánovaný dopředu bez ohledu na to, co chtěli fanoušci. Pár aut z nějakého důvodu vyškrkli.

          • Mart9

            Je to tak... a nutno říct, že ta early access verze byla vynikající. Já jsem v ní nahrál přes 50 hodin a pak už sem to v podstatě opustil před releasem, nebo krátce po něm.

  • BohumilCisar

    Na jednu stranu jsem moc rád, že se někdo snaží udržet rally žánr naživu, na druhou stranu je škoda, že ta hra nedostává od autorů tolik lásky jako jejich F1 série, na kterou jde očividně mnohonásobně větší rozpočet... Tohle pořád působí strašně komorně - stejný engine, stejné auta, stejné assety, jen jakože v jiné zemi. Po 3 letech vývoje mi to příjde málo :( Přitom rally má tak bohatou historii a spoustu úžasných vozidel / lokací, které by tam mohly být... 

    • Ristoro

      Co já bych dal za B Group. Nejlepší doba pro Rally v celé historii podle mě :). Nějak zpracovat historii, dát nějaké filmečky, to by bylo super :).

      • Hanzales

        Group B je group B no :) Za  mně to byla vždycky S1ka :) 

  • Mart9

    Opravit "Porshe" v nadpisu

    • Mart9

      Děkujeme za upozornění, nadpis jsme opravili.

  • jack

    Ty auta hrozně nerealisticky "klouzají" . Už by to chtělo GeForce 3080Ti RTX s pořadným fyzikálním enginem...

    • BohumilCisar

      To bude asi tím, že Codemasters používají pořád stejný prehistorický fyzikální engine už od dob Colina jedničky, jen tam přepisují parametry, aby to na oko vypadalo realističtěji. Většině hráčům to asi stačí, když všude hlásají jak je to hardcore simulace :D 

    • Eeeeh, nani?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit