Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle by se hodilo tak pro divoký hon.

  • ehm... všechno co jste tu napsali nemění vůbec nic na tom, že je ta zbroj hnusná :D a už teď se na to nechci koukat :D

  • danny_the_hound

    Toto by vraj mala byť Temerijská zbroj. Na helme vidno inšpiráciu poľskými husármi.

  • KIMCID

    no to s nad ne?

  • Zalínačský seriál pod palbou? Opravte si nadpis 🙂

  • victor

    Myslíte si ,že zvrásněné brnění je výhodnější než hladké ?  Já čelit tomu , že se čepel nepřátel zasekne v některém ze záhybů , tak hned beru zbroj jinde . Ale tak třeba zase není magnetická ;)...


    • teoreticky by melo byt pevnejsi, ale zalezi jak ty ,,zahyby,, jsou udelane :)

      • honcka

        Teoreticky jo, ale max proti různým drtivým zbraním typu palcát, ale hlavní zbraň proti jezdectvu byly různé dřevcové budné zbraně typu píka a tam je naopak mnohem výhodnější, když to slouzne. 

  • dworkin

    Pozitivní pohled - nemusí se to líbit nám, musí se to líbit Američanům. Prodá se víc her, bude víc peněz na nové fajnové hry. :)

    • misho8723

      Čo? Na aké hry? Od CD Projektu? Však tí nemajú nič s týmto projektom spoločné a hlavne žiadne prachy.. a Netflix má práva len na seriál, na nič iné - aspoň zatiaľ

      • dworkin

        Zájem o universum Zaklinace -> zájem o hry z toho universa -> zisk CD Projektu z prodeje stávajících her -> nové hezké hry se Zaklinacem. Předtím jsem to napsal zkratkou, ale rozepsal jsem ti to.

    • KrPa

      bohuzel pravda

  • danny_the_hound

    Nechcem zatiaľ hodnotiť celkovú kvalitu zbroje, keďže (zjavne narozdiel od ostatných ;) ) neviem, či budú toto na sebe nosiť všetky nilfgardské jednotky alebo ide iba o nejakú skupinu zvedov a ich zbroj má byť len akási kvázi kamufláž aby ich v tom lesíku bolo ťažšie vidieť (povrch zbroje mi trocha pripomína zvrásnené drevo).

    Ich meče sú vlastne falchiony. Ak by niekto chcel namietnuť, že sú tvarom až príliš uletené, rád by som podotkol, že aj toto je považované za falchion (historická ilustrácia). Takže pri hodnotení čo je do akej miery "historicky verné" sa treba mať na pozore. Sú prvky, ktoré človek považuje za výplody gýčovitej fantasy a pritom sa dá vystopovať reálny predobraz a naopak veľa reálne pôsobiacich vecí je len dielom moderných fantasy spisovateľov a ilustrátorov.

    • tomekbobek

      Ty jejich falchiony jsou ale dost nepraktický a fakt jen vyrobený na efekt. Vruby na zadní straně čepele jsou nepoužitelný.

      • Thanquol

        Pokud nechceš poraženému, svázanému nepříteli-tvorovi odřezat hlavu.

    • KrPa

      stromy roslou zespod nahoru, ne leva doprava ...

    • Ilusiveman

      Chválím, že víš, že nevíš 😁 to chce určitý stupeň inteligence. I v Česku je jí poskromnu. 😁 Jinak dík za ten koment o mecich.

      Meče dřív bylo něco nepředstavitelného, asi jako dnes auta. 

  • Thorleif_cz

    Scrotum Armor...:D 

    • Ilusiveman

      Máš divnej šourek. Jdi s tím raději k doktorovi. 🤔

  • iSpirit

    ach bože. Neviděl jsem, že by někdo protestoval proti suknovým zbrojím, co nosil Geralt ve trojce, taky hrůza, která byla výsměch předloze. Tak nebudte lidi pokrytci.

    • TheGGG

      ty zbroje jsi ovšem mohl ignorovat a přesto si hru užít... těžko pujde ignorovat tady ten mordorský odpad...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit