Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • z webovek vidno, že asi časovej press neodstraní... ale co, stejně si to asi zase koupím :)

    tohle je jediná hra, u který vím, že ji nikdy v životě nedohraju, ale fakt upřímně mě to štve, protože je ve všech směrech boží :D
    • Nechápu, proč to někteří nemůžou dohrát..
      Stačí jen plánovat, nebloudit, vyhýbat se výparům, co to jde a klidně i reloadovat, když do něj omylem vletíš. Mě teda nejvíc štvalo rabování (ty souboje jsou na nic) ale bez toho se člověk obejde. A plnit hodně vedlejší úkoly (kterých je později hojně) A časový tlak jsem nikdy moc neřešil, naopak jsem vždycky večer zabíjel žháře a hrdlořezy, jak jsem nevěděl co s ním.
      Kdyžtak na abecedě her je výborný návod i s vysvětlivkami a vypsanými radami (občas hodně pomohlo)
      • rozehrál jsem to několikrát, a vždycky jsem se nějak zajamoval... já prostě většinou musím prolejzat každej kout, a v týhle hře na to prostě není prostor... nebo mi někdo někde řekl, že v danou noc na nějakým místě mám bejt a stane se tam něco důležitýho, ale já to nestihnul nebo nenašel, a už mě to štve a nemůžu to hrát dál, protože vím, že mi uniklo něco zásadního... jasně, hrát to podle návodu, vždycky vědět, kam jít a co dělat, tak by to šlo, ale to mě prostě nebaví, chci si na to přijít sám... bohužel v týhle hře to znamená smrt a začátek odznova...
  • Salad Fingers - The Game?
    • to bych zkusil... ale s touhle hrou to nemá fakt nic společnýho, soráč
      • jj, zmátl mě uvodní obrázek, koukal jsem na nějaká gameplay videa na youtube a vypadadá to spíš na simulátor života v současném Rusku
  • Simulace čeho?
  • To. Je. Sakra. Úžasné!
    Ale moc se mi nelíbí, že zase tam cpou, že to celé je jen "simulace"
    O tom ten děj, dle mne, není
    Co dodat, právě jsem (opět) dohrál Turgor a čekání si zkrátím čtením Voloshina ^^
  • Jack1947
    Takže se přeci jen dočkáme hmm... vidno že zájem by byl.
    • Vsadim se, že o téhle hře slyšíš poprvé, jen tu zas zasíráš diskuzi svýma zbytečnýma kecama. :D
      • Jack1947
        To jo, až na to že jsem původní verzi kdysi hrál. Bod dolů pro tebe kámo. *4*
  • Vezměte si mé penízky klidně okamžitě. Netřeba čekat 27 dnů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit