Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BlackenedHalo

    Špičkové RPG (alebo role-playing adventure), ktoré sa okamžite zaradzuje medzi najväčšie klasiky žánru. Ja tej hre dám asi 10/10. Nemá vlastne žiadnu chybu :O

  • Odulin

    Pro mě nejlepší hra 2019 a okamžité zařazení mezi rpg klasiky jako Planescape a spol. Neblázněte a zkuste to :)

  • Corvus

    Jsou to prostě sympaťáci. Budu se opakovat, ale Disco Elysium je pro mě jednoznačně RPG roku 2019 a to nejlepší, co nás potkalo od Torment: Tides of Numenera, potažmo Tyranny. A Numenera je duševní nástupce Planescape: Torment. Vše to do sebe krásně zapadá. Nikdy ze svého PC nemažu dvě hry a táhnou se se mnou od dob Excaliburu, kde jsem viděl první obrázky System Shocku - je to právě zmíněný Planescape: Torment - nadčasové, boží dílo a System Shock. V Planescape se mi ten mix různorodých postav, kultů, šíleností a podivností tak líbil, že Disco Elysium byla jasná volba. Stačí si hru zapnout a slyšet úvodní myšlenkově-notorický dialog a nenechat se zabít větrákem v první minutě hry. Tohle RPG prostě nemá chybu. Dialogy, hudba, vizuál, neskutečné možnosti řešení situací... Hra, u které je předobjednávka datadisku a případného druhého dílu jednoznačná záležitost. Tu máte moje peníze!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit