Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obzvlášť z posledního Red Faction se vytratila nosná myšlenka - odboje utlačovaných, proti svévolné a arogantní korporaci. Red Faction II byl podobný úlet jako Armageddon. Tehdy to série ještě přečkala, byť s velkou odmlkou spojenou s překopáním celého konceptu hratelnosti...

    A navíc, míra možností destrukce se díl od dílu snižovala. Deset let staré Red Faction 1 - můžete se prokutat kam chcete... V Armageddonu jste sice taky obklopeni horninou, ale nemůžete nic... *13* Tak co to jako má být?? *16*
  • Masa-san
    No to stařičké RF, kde se šlo prokopat stěnou v dole téměř neomezeně daleko bylo tak nějak poslední RF které stálo za ty prachy v té době *5*
    (samozřejmě tenkrat se od her tolik neočekávalo a autoři měli vetší prostor překvapit
  • B.o.b
    Mě náhodou Armageddon bavil, ale to bude asi tím že jsem žádnej jinej nehrál.
    • Já hrál jen Guerillu... Armageddon mě hodně bavil. Snad po dlouhé době hra co měla výbornou hratelnost a já si jí užil.
  • prvni dil byl paradni,dvojka nic moc,guerrilla hodne dobry-udelat to z prvni osoby a vic uzavreny
  • Spíš by se měli pustit do dalšího dílu série Freespace to jim myslim šlo líp
  • Spíš vidím problém série v mizerné kvalitě (kromě prvního dílu). Dělat takovou práci nemá smysl, pravda.
  • 1 bylo celkem slusna.Zbytek nestal za nic.Nu a proc by vlastne mely vznikat serie, vazeni vyrobci?Radeji inovujte a premyslejte.Kolikrat se chcete zivit na stejne tema? *10*
    • Cahir
      Takže Fallout se měl pohřbit už po prvním díle? Bladur's Gate? *3*
      • Masa-san
        Dotyčný spíš měl na mysli skutečnost, že autoři se snaží pouze recyklovat místo toho, aby trochu zapřemýšleli a přišli s něčím novým ... (viz článek tady na tiscali o trilogiích )
  • no, dost pochybuju, že by to někomu až tak vadilo...Red Faction trpělo brutálním úpadkem, tam, kde 1.díl těžil ze vcelku neokoukaného prostředí, inspirace ve Verhoevenově klasice Total Recall a možnost destrukce, probourání se zkrz zdi apod. pak ty nové propadají do trapného sandboxu, koneckonců přesně tak, jako to dopadá s většinou sandboxových her kromě několika výjimek, kteří na to snad maj patent(i když třeba odmítají optimalizovat pro PC), no 2.díl na PC nevyšel, takže ten sem neviděl, ale z recenzí mi vycházel ještě stále dobře a ve stopách toho prvního
    • Možná se pamatuji špatně, ale dvojka na PC vyšla. Myslím, že i byla docela pěkná, ale šíleně krátká. Délka hry na tu dobu velmi malá...asi 5-6 hodin. Dnes je to už standard, ale tehdy nebyl... :)
    • 2 dil na PC vysiel, tak ako treti a tak ako armageddon a tak isto prvy, to znamena vsetky vysli
  • uz prvni dil byl silene overrated, jedine co na nem bylo pozitivniho bylo znicitelne prostredi, ale jinak proste des a nuda
  • hral jsem to nebavilo me to codko je lepsi
    • Ale no taaaak zacinas se nejak porad opakovat...nauc se trollit s novejma hlaskama *5*
      • Vsadil bych se, že v tom CoD bude pěkná lama, vzhledem k jeho věku.
    • Tvůj názor je pravda, a mi ostatní, lůza toho světa, se přikloníme tvému názoru. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit