Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tahle recenze je nejvíc... *1* některé výrazy, y těch prostě nemůžu (...kterého můžeme desetkrát praštit holí a potom s námi ještě prorazí zeď... *1* ), navíc jsou fakt přesné. Jinak celá série je úžasná, ta mě neomrzí.
  • Čaute, začal jsem hrát The wolf among us a mam problem, že si mi hra neukládá :/ a zmenit uložiště dokumentu jsem ještě nikdy nezkoušel, mužu mi nekdo vysvetlit jak na to? diky moc
  • Snow na konci zemře <- bacha spoiler
    • XXHUGOXX
      Akosi nechápem, prečo si dostal mínuská. Veď si upozornil, že ide o spoiler. Tupé deti už musia mínuskovať. *16*
    • You know nothing, Jon Snow
  • Toto je samozrejme s Beyond zcela nesrovnatelne. Je to uplne jiny level zabavy (ve prospech Beyond samozrejme). Tim nechci vubec rict ze Wolf je spatny, to vubec ne, je to prijemna oddychovka, ale i kdyby mel o 30 bodu vyssi hodnoceni, tak se proste tento Bckovy titul nemuze s Beyond vubec rovnat vubec nicim. Akorat to dobre ilustruje subjektivnost a nevyrovnanost hodnoceni her zde a obecne vsude.
  • michaliuz18
    beyond je dobra hra jak graficky tak spracovanim a pribehom a take hry si treba vazit, ak si si neni isti na to mas walkthrough na youtube, pokukaj ich zo par a uvidis ,taketo hry budem mat vzdy radsej ktore zasiahnu cloveku srdce a ne len tupo strielat ako v inych
  • doufam, ze ta cena na steamu 23ecek neni za jednu epizodu ale za vsech 5
    • Miserius
      Jasný, za celou sérii
  • Vrelo doporučujem všetkým aj komiks Fables, ktorý vychádza aj v češtine. po jeho prečítaní si túto interaktívnu "hru" vychudnáte ešte viac,
  • Odulin
    Už se nemůžu dočkat všech epizod. Výborná hra! :)
  • Ja som zatial nehral ani jednu z hier (Beyond/Wolf Among Us) aj ked to planujem u oboch napravit - ale celkom by ma zaujimalo: Ako by hodnotil Milos Bohonek Beyond, pripadne ako by Lukas Grygar hodnotil Wolf Among Us? To je Beyond fakt o tolko horsi, alebo proste len nekompatibilita daneho recenzenta s tou hrou?
    • milos.bohonek
      Čau čau, sorry za pozdní odpověď, nejsem teď moc na drátě. Z Beyond jsem bohužel hrál jen tři různé pasáže, v různém pořadí a na různých preview akcích - takže celistvý obrázek nemám ani omylem. Brala mě mimika a obecně Cagův záměr udělat něco jinačího, ale příliš často mi vadila svázanost Aidenem. Typicky, že z 10 postav můžu posednout jen jednu, nebo že zrovna postavu X musím uškrtit a nemůžu posednout... The Wolf Among Us je samozřejmě také co do interakce lineární, ale chová se v tom aspoň na rovinu a nevyznívá pak hloupě. Navíc v Beyond mě trápilo ovládání (Jodie snad neuměla běžet rovně a hra svévolně zatáčela, ale jak říkám, hrál jsem jen kus). No a ta scéna s porodem... To už mi přišlo vysloveně jenom uhozené, takže když Lukáš svou recenzi uzavřel slovy TO BYLA ALE BLBOST, neměl jsem důvod o nich pochybovat.
      • Ok, fair enough! Dik :)
    • Lurok
      Beyond je hra, ktera proste kazdymu nesedne. Ja uz bych to neresil....
      • souhlasim, ackoliv bych tu hru asi taky sam nedokazal hrat, tak si to ale naprosto uzivam u sledovani gameplay videi na youtube od PewDiePie, rozhodne doporucuji i tem, kteri PewDiePie neznaji a zaroven hru nemaji ani v planu si koupit nebo vubec nevlastni konzoli ...
        • GlaDOS
          Pokud bych chtěl Beyond "hrát" na Youtube, je logičtější si najít čistý a nekomentovaný průchod hrou. Už tak bude stačit, že to nehraji sám. To jeho šišlání by mi to zničilo ještě víc.
  • super. neostáva len čakať, kým vyjdu šecky epizódy a hra dočasne zlacnie.
    • socko
      • nesnasim tyhle typicke ceske socky typu - "... aaaa, tak konecne uz ta hra vysla, ale ja si ji nekoupim, pockam si ty dva mesice do zimniho/letniho vyprodeje, a nebo jeste lepe, pockam si rok na goty edici, a u ni si jeste pockam na tu zimni/letni slevicku, pak si hru koupim za 5 euro, mezitim to nekde stahnu a ukradnu ... ceska klasika ne?
        • Vypadáte jako lidi co budou volit TOP 09 až dosáhnete plnoletosti.
          • Vrook
            Jojo.. a to ještě nevědí, že topka zaujímá jen pravicovou pózu... vzkutočnozti levice.
        • Aspon si to stale kupia, na rozdiel od vacsiny nasich ktory si hru stiahnu. Stavim sa ze si jeden z tych premazlenych deciek zbohatlickej rodiny, kde si ocko nakradol na ukor inych.
        • Navíc je také možnost, že nemá prostě čas na to začít hrát tuto hru právě nyní. Ne každý může od rána do večera hrát a k tomu spamovat diskuze :D
        • Pethulla
          tak tak. Všichni si pořád stěžují že velké společnosti náš trh ignorují, ale podívejte se na Steam. Každý týden nějaká sleva, aby si české socky něco mohly koupit, protože celý svět to přece kupuje za plnou cenu. A jde vidět že čeští hráči jsou za to tak vděční, bo to zboží ve slevě patří mezi nejvíce prodávané.
        • Že chce čekat na slevu, na tom není nic špatného, když navíc není jisté, jaká bude kvalita dalších epizod (ačkoli tady bych se asi nebál). A že to chce mít komplet, aby to mohl hrát pohromadě, to je zcela normální. A o stahování se ani nezmínil, tak o čem tu vlastně žvaníš. *6* Podle sebe soudím tebe?
        • jo zatímco ty dycky bezis jak s keserem do obchodu a koupis to pokud možno co nejdraz. U epizodických her to u lidi chápu. Proc si nechavat rozkouskovanej zážitek z hry když ho chci mit celej.nekomu to proste vadi. A to s téma slevama si delaj vydavatele sami. Pokud to nabizej ve sleve tak oni tu cenu stanovili ne hraci. A proc si něco kupovat když vim ze to za tejden bude ve sleve?
        • na druhou stranu hrat hru na 6 oddelenych casti taky neni idealni
          • u tehle hry to ma svuj vyznam
            • Blondyr
              Věc názoru. U některých seriálů si taky počkám, až bude celá řada a pak se na něj podívám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit