Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevíte jestli se chystá i čeština? Doma všechny zachvátila recenze z Levelu a pak mne chtěli málem uškrtit, když jsem řekl, že není na to čeština.
  • Pro všechny fandy adventurního žánru povinnost. Jak první díl, tak dvojka jsou pro mě mezi top humornými adventurami této dékády. Jinak teda bugů jak štěnic v dělnické ubytovně, ale to se vyladí. Pro mě osobně cool.
  • a Lucie Jiříková tomu dala v levelu plnej pocet :-) Z její recenze lze ale vycist ze si hru uzila :-)
    • Jestli dala plnej počet tak jí asi hodně věcí uniklo. Jinak si to skutečně nedokážu vysvětlit :) Objektivita hadr :)
  • Fajn recenze ... ja nevim ale to hodnoceni, me to podle textu prijde spis jakoze .. nevim no, dal bych tomu aspon 8 ?
    • sleepless
      Došlo k překlepu při zadávání recenze, měla tam být (a už tam je) osmička. Pardon se za zmatky.
      • rofl, kouknu, je tam 7, rikam si polacek vtipni, kouknu znova a uz je tam 8 *5*

        myslim, ze zahladit fail s nehrou the order 1886 by se dalo i jinak, nez davat kvuli nemu vsem hram taky 8

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit