Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Holldir
    Zcela nová grafika která ještě nemá ani stanovenou cenu....to si radši pořídim druhou identickou grafiku a spáruju je a budu na tom lépe, přinejhorším stejně, ale za mnohonásobně menší cenu. Mám 1060 která teď stojí asi 7 tisíc možná méně. A nemůžu si stěžovat, že bych s ní něco nespustil když nepočítám andromedu která nejde na plný detaily spustit na žádné grafice vydané v době vydání andromedy. Ale jinak ta 1060 dostačuje plnohodnotně stále....a se dvěma bych dal možná i tu andromedu. A dvě tuty grafiky vyjdou na míň jak tuta nová :)
    • jenze dve 1060 nejdou do sli, takze je to blbost tak jako tak
  • Hele a já se zeptám, protože tomu vůbec nerozumím. TO si někdo takhle koupí grafiku do PC a zapne nějaký program, který mu na tu grafiku vydělá? Za jak dlouho? Nesežere to víc elektřiny než to vydělá?
  • Vzhledem k ceně karty jsem velice rád, že netoužím hrát FPS ani strategie.
    Váš Xbox one X...
  • Nové GDDR6 paměti dostanou nové GTX a Radeon grafiky takže si to užijte hlupáci co jste si nakoupili teď hromadu grafik *1* *1*
  • techto karet mam doma 21 :D A ted me sezerte vsichni hraci, co cekaji marne ve fronte na jakoukoli predrazenou GTX. Vsak se nebojte, az skonci horecka, budou se pribalovat zdarma k rohlikum:)
  • mam +-7 roku stare pc na kterem hraji vic jak 6h denne a tak jsem planoval upgrade delsi dobu, ale kvuli tomuhle usetrim hromadu penez.
    at ziji bitcoiny *14*
    sice si treba star citizena poradne nezahraji, ale nez mi takove veci budou vadit, trh se zase zmeni.
    a do te doby? kdyz vidim ty ceny, tak mne prejde chut, holt nemusim mit vsechno. stejne se nebojim, ze nebude co hrat.
    radeji ty usetrene penize dam rodine na dovolenou u more *5*
    • *1* vydiš já vesele hraju na nové kartě a ta se mi díky těžení v době kdy nehraju zaplatila za 3 měsíce. kdo dnes netěží okrádá sebe i svou rodinu *15*
      • Přístupnější,jednodušší a vydělečnější to dlouho nebylo. Elektriku to zaplatí s přehledem, amortizaci hw taky a cenu grafiky časem taky. Grafiky se stále dají sehnat, jen je to složitější, podstatně dražší (než před půl rokem) a tím pádem se zaplatí za delší dobu. Ale zaplatí. Pokud ti tedy nevadí běžící PC 24/7, cena grafiky je z dlouhodobého hlediska 0,-kč.
    • Na SC teď nemá smysl upgradovat. Až to vyjde, tak dnešní high-end bude low-end a neutáhne ti to na max.
    • nez si zahrajes star citizena, tak mining opadne

      otazka spis je, kolik dalsich vln mezitim probehne
      • To že mining opadne se hlásí už 7-8 let.
  • Llour
    Kvůli těm kre**nům co se honí za těma pi****nama zvaný bitcoin už 2 měsíce čekám na novou grafiku *16* *16* . Doufám, že na tom všichni prodělají kalhoty
    • Co, štve tě že si teď do mining rigu nic nekoupíš? Že si čekal a čekal až nic nezbylo? *15*
    • Tohle muze byt klidne konec hrani na PC, ty ceny a nedostupnost. Lidi budou kupovat radsi konzole.
      • Nechápu ty mímusy. Myslím, že výrobci konzolí bouchají šampaňské, protože PC hraní je prostě v pr*eli. Já už také začal zjišťovat, kolik nové konzole stojí. Ještě, že jsem alespon předloni koupil GTX1060/6GB. Ale loni na jaře jsem chtěl celé nové PC a prd. A vypadá to, že si ho hned tak nekoupím.
      • Konec hraní na PC ? Proč proboha? naopak herní PC si dnes na sebe vydělá samo, umí tohle konzole? *1*
      • "Lidi budou kupovat radsi konzole".

        Už se těším až PS5 v roce 2020 bude mít sh*t gpu sotva na úrovni týhle 1070ti a z bazaru koupíš Titana s 2x výkonem za míň. Skutečně si myslíš, že se tohle nedotkne konzolových grafáren v budoucnu? Lol...
        • Tohle se konzolovych grafaren zcela jiste nedotkne vubec nijak. Sony i Microsoft maji vyrobu nasmlouvanou na mesice ba roky dopredu a pri jejich odberu je AMD opravdu nemuze poslat do riti.
      • Pořídil jsem notas s 1070
      • Proboha, tohle žvanění a zveličování naprosto okrajové záležitosti nesnáším. Namátkou jsem koukl na 2 online shopy, v obou nějakých 10 náhodně vybraných lepších grafik do 6K téměř všechny k dispozici na skladě 5+ kusů. 1 min googlení, 1060 i 1070 z japonska, německa, USA za nějakých 8K, 15K, ready to ship. Přestaňte prudit po fórech s koncem PC hraní kvůli současné rádobymánii těžení bitcoinu.
        • grafiky do 6k je to jediny co nam zustalo.... nechci gfx za 6k co stala pred rokem 5k... to bude jak gtx970 co mam ted a to buh vi jestli
        • Vážně si myslíš, že Franta co si chce postavit herní PC bude objednávat grafiku z Japonska nebo USA?
          • Pokud to neumi tak je to ciste Frantuv problem. Seriozni eshop doruci z USA tu grafiku do dvou dnu, coz vetsinou Ceska posta nezvladne ani mezi Prahou a Ostravou. I s dementnim doplatkem za DPH a procleni to vyjde plus minus stejne jako tady.
            • jojo a ta případná následná reklamace .. no radost pomyslet
      • Llour
        Nevím, ale Nvidia by měla začít něco dělat. Kvůli krátkodobému zisku může dlouhodobě hodně ztratit
        • A co by podle tebe měla dělat? Zainvestovat do nových továren, tak aby ukojila současnou poptávku, která dřív nebo později klesne a trh zaplaví tisíce karet? Oni ktomu přistupují jako ke standartní výrobě kde se nakamulovalo velké množství v krátkém období, stím že pak bude sucho. Podobné problémy má i spousta jiných odvětvích a zbrklé rozhodnutí tě v podobných případech může stát miliony.
        • muj osobni nazor, ten kdo prijde prvni s vyrobenou tezebni kartou, trhne balik.
          jen je otazka jak rychle je realne navrhnout neco "tezebniho"
          tedy shitkartu levnou na vyrobu, vykonnou aby nahradila herni grafiky, ale zaroven na hry skoro nepouzitelnou aby nekonkurovala hernim grafikam.
          neco jako coprocesorovou kartu
          • Tilwaen
            Ony ale těžební grafické karty už nějaký čas existují.
            • No stím kolik se toho pak může na trh vyvalit a jakou to bude mít hodnotu bych si stou návratností v podobě prodejného hardwaru moc hlavu nelámal.
            • Ale těžaři je moc nechtějí, protože co stím kdyby to nahodou krachlo. Grafiku bez výstupů hráči pak od nich nekoupí.
  • Recenze zde na "Games.cz" je na 2 věci, když si ji stejně nemá žádný hráč šanci pořídit. Měli tu recenzi raději zveřejnit na nějakém serveru zabývající se těžbou cryptoměn.
    • Koupit jdou, ale ne u nás...na východě. :D
  • 1070 Ti Mining
  • GTX 1070 Ti? Slyšel jsem o tom legendy. Jeden den mi stařešina povídal, že kdysi něco takového existovala, prý to dokonce i viděl a málem to držel v rukou, ale prý to bylo kdysi dávno pradávno a od té doby to už nikdo nikdy neviděl, ale stále se o tom zpívají balady a povídají příběhy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit