Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG

    dávno mám a dávno dohrané... asi každý kdo to hrát chtěl už to hrál... takže zbytečnost

  • Jack1947

    BTW Origin Access bude od 25/10 do 31/10 zdarma.

    Nevím
    tedy jestli to bude "basic" verze nebo "premium", ale na twitteru u toho
    mají fotku FIFA 19 která je pouze ve verzi "premium", tak by to mohlo
    být takto.

    From October 25th to October 31st we're offering a 7-day free trial of Origin Access, get ready!


    To bych zkusit mohl...

  • Mart9

    Samozřejmě kupuju, lepší slevičku na ty hry za dolar neseženu.

    • Jack1947

      😀 Vůbec se ti nedivím.

  • Jack1947

    Batman :akrham Kn ight s season pass , Mad Max a ostatne i Origins se vyplatí pro ty co nehráli, ale těch asi moc nebude ledva by byli někde v jeskyni zavření několik let, nebo se tomu vyhýbali co to šlo jako čert kříži😀😉

    • radim.zaty

      Já to třeba nehrál, prostě mě ty hry nějak nezaujaly. Ale nebudu je hrát, ani když jsou za dolar :-)

      • Jack1947

        No právě takže sice supr akce ale ten kdo chtěl koupil už dávno a kdo nechtěl nekoupí nikdy, takže svým způsobem i zbytečná navíc už jsou to staré hry.

        • triptich

          no, mýliš sa.

          1. ja som batmanov neplánoval kupovať, ale v tejto sume + ďalšie hry, ktoré budú ako darček menej šťastným deckám... oplatí sa

          2. stále pribúdajú noví hráči

          3. je tam charitatícny rozmer

          a cca 110 000 predaných balíkov za dva dni svedčí o tom, že akcia nie je zbytočná :)

          • Jack1947

            Jde jenom o cenu to je celé a že je nahlodal červíček...

            • triptich

              veď o tom sú akcie, nie? zaujať cenou, nasadiť červíka do hlavy a predať hru. ideálne bez DLC, aby som inšpiroval k ich kúpeniu, alebo prvý diel, aby si ľudia kúpili novší, resp. to beriem ako reklamu, nech sa hra=firma dostane do povedomia. z môjho pohľadu, ako vydavateľa, akcia nie je zbytočná v momente, keď tých ľudí nahlodal červíček a akciovku si kúpili. dôvody som popísal vyššie.

              • Reakce na příspěvek:

                Mas uplnou pravdu, takhle jsem v monthly koupil TW WARHAMMER, chytlo me to.. za par mesicu vysla dvojka. Day ona za plnou. Dalsi priklad Xcom 2, zase nasledne DLC, taky koupeno za plnou a Civ VI a nasledny DLC uz ani zminovat nebudu. Maji to podchyceny pekne😁 Jinak ani jeden z vyse uvedenych titulu bych si normalne nekoupil, koupil jsem to jen proto ze to byly relativne nove tituly v monthly za 12 EUR a ted jsem lapen do trech novych serii, ktery me nesmirne bavej😁 nelituju!

                • Jack1947

                  Reakce na příspěvek:

                  Spíše jsem to myslel tak že, nahlodal červíček že to měli cracklé... ale třeba to i bude bavit spíše je smutné že až extra sleva donutila ke koupi.

  • triptich

    po dlhšej dobe luxusná ponuka, ktorá sa určite oplatí. vo všetkých cenových kategóriách.

  • Tushan

    Kdyz si ten humble koupim muzu si ty hry pridat do steamu ?

    • JamesFaith

      Ano.


      Tahle možnost je na Humble skoro vždycky, pokud to není jejich originál, nebo pokud to třeba není od Ubisoftu, který většinou dává klíče do Uplay. 

    • triptich

      áno, všetko sú to steam edície.

  • ucho

    jinak samozřejmě super nabídka, pokud někdo něco z toho ještě nehrál. rozhodně stojí za zmínku.

  • ucho

    v titulku článku je chyba. před nebo v totmo případě čárku nepíšeme.

    • ravux

      Cenzor i korektor (mozna jedna osoba) jiz hbite zareagovali.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit