Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asdasad

    Bezva... ale co dělat cca ve třetím roce, když už máte nahrabáno, fungující farmu a pole? nějak to pak ztrácí dech... nicméně nezkoušel jsem více zabřednout do rozhovorů s postavami resp. nenosil jsem jim dárky/to co chtěli v questech... bylo obtížné je ve vhodný čas najít 

  • Ilusiveman

    Ehm ehm. Graveyard keeper je super, ale asi jen na compa 😀

    • MidnighT91

      Tyhle hry naprosto žeru ale musím říct že ačkoli je Graveyard Keeper naprosto skvělej, tak to platí jen tak do půlky hry. Pak se z toho stane neskutečně otravnej grindfest. Ve SV jsem na druhou stranu vydržel několik ingame let.

      • Ilusiveman

        Hmm jono. Ten grind u GK je pak značný. Potkalo mě to jak u SV i GK, ale tak dám SV  ještě šanci, Když ti to takhle vydrželo. 🤔 

        • MidnighT91

          Ono jde o to že v GK máš jasně danej endgame cíl pro kterej musíš grindovat. Tvůj jedinej cíl v SV je relax, takže ten grind můžeš spokojeně hodit za hlavu a jít zbalit vesničana :). Jestli tě tenhle typ her baví tak jednoznačně doporučuju My Time at Portia. 3D je příjemná změna a jinak je to naprosto stejné jako SV akorát steampunk. 

          • Ilusiveman

            supr, dík za tip (=

    • honcka

      Já ho hraju na ipadu

  • victor

    Připadá mi docela zvrhlé , když dospělý chlap po večerech pěstuje obilí na mobilním telefonu ..... asi jsem holt už starý na to abych ocenil tuhle dobu a inovativnost Stardew Valley 

    • Tak určitě to není zvrhlejší než trávit čas na fórech o hrách co mě nezajímají a kritizováním ostatním jen tak z nudy, ne? :-D Na to starý ještě nejsi? :-D

      • Tak toto je argument hodný dementa. Proč by se nemohl vyjádřit k článku? Jak víš, že ho ta hra nezajímá? A i kdyby, to se nemůžeme vyjadřovat k věcem, které nás nezajímají? Mě třeba nezajímáš ty a taky jsem se k tobě vyjádřil.

        • SalemCZ

          Jenže Victor nenapsal že ho to nezajímá, ale řekl že lidi co to hrají jsou děti.

    • SalemCZ

      Tak tohle není obyčejný Farmville, zajímalo by mě jestli Farming simulator by si taky řekl že je dětský. 

    • Mart9

      To se dá říct o spoustě her. Co třeba hraješ?

  • Houdini

    Čumieť do mobilu pred spaním je nezdravé :)

  • Že své zkušenosti můžu potvrdit, že tato hra stojí za nákup. Před spaním nebo na záchod ji ale nedoporučuji. Si tak sednete na záchod, zapněte hru a než uděláte co je potřeba (ve hře) tak zjistíte že jste na záchodě hodinu. To už je možná lepší koupit hru na pc.

  • SalemCZ

    Zrovna jsem uvažoval že bych si to koupil na telefon.

  • Souhlas s autorem a zaroven pochvala za hezkej clanek. Stejny nadeje na kvalitni mobilni hru vkladam jeste do  portu dead cells, kez by to taky bylo 1ku1...pak bych si snad k tomu mobilu poridil i nejakej gamepad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit