Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubi-wan

    Jestli bych něco Activisionu poradil, tak ať nechaj zas Raveny dělat skvělý hry jako kdysi, namísto toho, aby u Call of Duty umejvali hajzly.

  • jindra.veliky

    Serie, ktera uz nema co nabidnout... 

    • patr

      Co by ne.  Tusim chcu spustat novu esport ligu po vzore overwatch.  Cod ma praveze dost obsahu, vzdy nejake nove herne mody

  • patr

    Ja by som bol rad keby v tom mali nejaky system co sa tyka battleroyale. Blackout je vyborny, ma zaujimave napady a plno obsahu.  Len sa mi moc nepaci ze tohtorocne cod s nim asi seknu co sa tyka noveho dielu.

    Malo by to byt ako vo fortnite. Battleroyale zdarma, multi, single, zombies za poplatok.  A takato kostra by mala byt v kazdom cod. Proste s modern warfare 4 by prisiel novy blackout, nova mapa, nove itemy, nova sezona vsetko na baze modern warfare. Bol by menej farebny, viac militaristicky. A kazdy rok by aa obmienal s novym dielom cod


  • Ilusiveman

    Logicky? Mělo by. Chtělo by to zase něco extra, jako u začátku série. Klidně si dát úplně pauzu třeba 3 roky veřejnosti od té značky. Pak se znovu ukázat se solidní, vypiplanou střílečkou. 

    • Logicke to co si napisal praveze neni. COD je pravidelne na top rebrickoch v predajnosti. Rok co rok to je v podstate to iste s minimom zmien a s rovnakym enginom. Napriek tomu su schopny generovat obrovske zisky. Myslis, zeby sa nechali ochudobnit o 3 roky, len aby mali lepsi pribeh a novy engine ? BF to skusal a vidis ako dopadli. Ani grafika, ani SP im nezachranil predaje.

      • patr

        Cod tahaju hodne konzole.  Je to tam snad najlepsie sa hrajuca fps.  Aj blackout sa hra na konzolach paradne v porovnani s pubg napr.


        Mna bavi cod ale su tam 2, 3 pridrbane mechaniky ktore ma absolutne vytacaju.  Noze a ine zbrane nablizko, jedno ako namieris, vzdy je to kill. Pri tak rychlom hernom tempe taki kari s nozmi kludne su efektivnejsi ako hraci s modernymi zbranami. Totalne to neznasam, inak ma cod bavi.  Neviem co im to drbe s tymi melee killmi.  Aj v cod iw,  dvojity skok, smyk po zemi a jeb ti s nunjakmi.   Rozdrbal by som mu monitor keby sedi vedla mna. Este teraz tam pridali toho spectre magora ktory dokonca rychlejsie uteka.  Klasicky multi premna nehratelny, len mody heist, snd, barbones, cwl.

        Aj tie score streaky a celkova rychlost hry.  Ked sa tam pripoja nejaki psychosi, ani netusis ktora bije, to lieta z kazdej strany.  Dufam ze mw4 spomali tempo, blackops je hodne rychly 

    • patr

      Blackops 4 je v pohode.

      Podla mna by si to zasluzilo lepsiu grafiku, viac pohybov, leany, viac fyziky a ubrat trochu na arkadovosti.  Trosku spomalit, ne neobmedzeny sprint

    • MalyZeli

      To by muselo byt v rukach nekoho koho zajima kvalita konecnyho vyrobku, a ne utracet za reklamy a snazit se prodat stejnej nedodelanej  smejd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit