Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock

    a my co máme první verzi si holt nosíme powerbanku, nicméně až klekne stará baterka, tak tam můžu dát s klidem novou s větší výdrží a bude origo

    • Gulivera84

      Zdravim, chci si poridit ke switchi power banku tak cca 15000 muzete neco doporucit, nebo pouzivate jejich origos powerbanku...

      Dekuju

      • Použij jakoukoliv. Moc nad tím přemýšlíš. Doporučuji 20.000 mAh a víc (cca 700,- Kč a víc) Všechny budou Switch nabíjet pomalu, tak fakt nevím, co řešíš. 
        • Gulivera84

          Jsem prave videl nejake youtuby , kde naznacuji ze kdyz se to nabiji 2.1A obyc powerbankami, ze se ten swithch nici, ze musi mit min quickcharge 5V 3A..a tak dale,  tak proto to resim....nerad bych odpalil masinu za kterou sem dal desitku... 

        • Duchino

          Mám powerbanku s podporou rychlonabíjení a Switch se mi nabíjí i při hraní krásně rychle (nakonec má spotřebu 18W). Super věc, takhle se o to, jestli baterka vydrži 3 nebo 9 hodin nemusíš starat. 

  • Farnham_The_Drunk

    To už je slušná výdrž. Stejně ale hraju nejvíc v posteli kde mám po ruce nabíječku.


    Půjde určitě o nástupce prvního modelu, nemělo by smysl vyrábět obě. Doprodá se co je na skladech  a konec.

    • 0011
      Dělám to stejně, kdybych neměl Switch tak ale beru radši tenhle než lite, protože dost hraju i na televizi (720p plazma, Zelda na tom vypadá skvěle) spíš mě zajímá upgrade pro dock o kterém se spekuluje ještě před vydáním Switche, ale kdyby nevyšel tak jsem zvědav na další generaci ale doufám, že bude zpětně kompatibilní, něco jako 3ds(pro mě zatím nepřekonaná konzole). Tak moc jsem si na tenhle koncept zvyknul, že už nechci konzoli jako krabici pod tv, tak snad ho zachovají a jen budou vylepšovat.
      • To vylepšení 3DS je hezký sen.. Taky by se mi líbil.. 😉

        Škoda, že se to nestane. Ale pokud bude Layton i na Switch, tak to bude ok..

        • 0011

          Jestli myslíme to samé tak pro mě by to byl splněný sen , ale switch není špatná konzole. Zrovna dohrávám třetí část fire emblem fates - birthright  abych měl splněno než se příští pátek vrhnu na three houses. Ta 3d taktická mapa s plastickým terénem jako deskovka mi bude chybět, většina lidí nedocení to 3d dokud nevyzkouší FE, podle mě je to pro tenhle typ her geniální.

      • drasta

        Ja jsem si na to taky zvyknul ale krabici mam taky protoze PS4 umi Youtube, Netflix a taky jiny a skvely hry :D

        • 0011
          No já do budoucna potřebuju 4k přehrávač na filmy pro druhou televizi, což zatím řeším pc s blu ray mechanikou +automatický hdmi switch ale jediná hra co mě mrzí že není na pc ani na switchi je persona 4. Za by zrovna aspoň na switch vyjít mohla protože na ní sony nemá exkluzivní práva a místo toho nám dají musou hru 😂i když tenhle styl her mám rád tak bych radši měl klasickou personu.
          • Derp_1337

            Proč zrovna specificky Persona 4 ?? Oba poslední díly jsou hit.

            • 0011

              To byl překlep myslel jsem samozřejmě pětku. A nějak si atlus dává načas s SMT5

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit