Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cumpi3

    od Rockstaru si už nikdy nic nekoupím i kdyby to měla být nejlepší hra na světě. 

    • jindra.veliky

      a proc?

      • cumpi3

        respektive odkaz na muj dotaz je "not found" :/

      • cumpi3

        jde mi čistě o jejich Social Club. Budou-li na něm trvat, tak bohužel nic nepořídím. Po roce jsem si na svém kompu stáhnul GTAV. Bohužel to nemůžu spustit, neboť Social Club prostě trvá na tom, že jsem offline a že jsem to z toho kompu nikdy nehrál, tudíž se to nemůže ověřit. Sice jsem to na tom kompu hrál milionkrát, sice jsem online, ale prostě mám smůlu. Nejsem zdaleka jediný člověk s tímto problémem. Na netu jsem našel spoustu možných řešení, která ale bohužel nefungují všem a spousta hráčů má smůlu. Od banalit typu firewall, přes reinstalaci až po pokus připojit se k netu u jiného provozovatele. Pravda, nezkoušel jsem přeinstalovat windows, to kvůli hře dělat nebudu. Vrcholem toho je, že ze supportu na mě pěkně kašlou, už ctyři dny čekám na odpověď. Tudíž mám legálně koupenou hru, kterou nemůžu spustit a hrát. A to jenom kvůli nějakému SC, o který nemám zájem a když chci hrát kampaň, tak proč proboha? 

        • Paulcz

          Jo to člověku hlava nebere, jeden z největších vývojářů a cpou do her takový nefunkční kraviny jako Social Club. V GTA IV to pak bylo úplný psycho, jsem tenkrát litoval koupě té originálky.

          • Jack1947

            "You Have Been Disconnected Because computer is running too slowly" 😬😐

  • jack

    Peknyyyy!!!

  • Saakryš, to vypadá naprosto skvěle. Snad to bude konečně i na PC!
    • taky se těším, přestřelky na k+m mi sedí jaksi víc než na padu

  • maros.goc

    Graficky slabsie ale herne to vyzera byt super

  • kde jsou ty časy, dnes když jdete po flašce whisky přepadnout vagón ČD, prý  "jste opilý a musíte si vystoupit na příští stanici"

  • residentevilfans

    Nadhera. Co vic si jako fanousek westernu prat. Jasna ultimatka. Kolektorka je opravdu priserna.

  • skaven

    keby gang, ja chcem bang 😈

    • Derp_1337

      Gang bang? 😈

  • Hlavně aby to mělo aspoň cz titulky

    • Mikek

      A nebylo by nacase se v roce 2018 naucit anglicky?

      • Jack1947

        Lepší pozdě než vůbec 🙂

  • StarejKokos

    Hmm.. to bude zas prekombinovany tak ze se v tech tunách keců a animacek uplne ztrati hratelnost :/ 

    • lito

      tak snad ne, Zaklínače 3 už nikdo nepotřebuje, kde jsme čuměli na trapné custcény a hratelnost neexistovala.

      • maros.goc

        Ja som mal v Z3 jednu cutscenu za 2 hodiny :-) 

      • Kompost

        kopat do tretieho zaklinaca nebola sranda uz tak dva roky dozadu. stale sa najde niekto kto na tuto strunu brnka...

      • Lukyz

        Některým z nás ty cutscény vyhovují a já osobně potřebuju v životě víc her jako byl Z3 🙂

        • lito

           sbírání otaznicku a chození po červené stopě jako opice, to potřebuješ ve svém životě? Tak to Te lituji...

          • maros.goc

            Otaznicky si si mohol vypnut a co sa tyka cervenej stopy ako inak by si chcel vyjadrit Zaklinacove nadpriemerne zmysly?

            • lito

              proč bych to měl vypínat? Proč bych vypínat součást gameplaye? Nadpřirozené schopnosti? Ty jsi někde v sáze četl, že chodí po červené stopě? WTF. Jde to udělat minimalisticky jako ve dvojce, když jsi hledal Cedricka,i tak to byl ve dvojce nejhorší quest, ve trojce tak děláš všechny questy. Ne. Ubohý gameplay, ubohý casualní gameplay, nejhorší herní prvek, co byl do her vložen, nejhorší že se tahle rakovina dál šíří.

              • Reakce na příspěvek:

                a jeje, Femto a jehl mindráček z úspěchu Zaklinače 😬

                • i586

                  Reakce na příspěvek:

                  Nope. Součást gameplaye to být může, ale i nemusí. Proto je to volitelný. Jen ten, kdo chce psa bít, bude tvrdit (samozřejmě nelogicky), že mám jen jednu možnost. Tenhle argument konstruktivně vzato, nemůže fungovat.

    • i586

      Video označený jako gameplay a snad 3/4 z toho byly cutscény.😬

  • Radkaa

    Chce to verzi na počítač.😛

    • StarejKokos

      Tyhle rozbredly openwordy kdy potom co dotoho nasolis 200h tak ani nevis cos tam vlastne delal jdou doat mimo me. Uvedomil sem si to u FC5.

      • Paulcz

        Tohle má ale trochu jiný koule než Far Cry pro děti.

      • CRYPT

        Teda ne, ze bych mohl nejak porovnavat, ale FC5 je sice openworld ale pribeh stal vzdy za velky vyliz.... Takze se pokochas peknou grafikou, peknym svetem, ale jinak z toho mas prd. Teda ne, pokud si uzivas 1000ce zpusobu zabiti nepritele


        Edit:// Jinak az toto bude na PC, okamzite jdu do originalky. Stejne jako jsem udelal s GTA V co kdysi vyslo na PC. Dodnes nelituji. Hra mne zabavila, paradne jsem si ji uzil a i kdyz jsem nebyl fanouskem MP , tak SP byl super. Navic RDR je z dob Divokeho Zapadu, uz dlouho tady takove zasazeni nebyl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit