Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z videa mi to přijde jako takový kočkopes duny (prostředí) - Ground Control I (jednotky) a Homeworldu (grafický feeling). Ale tak uvidíme, kvalitních RTS v dnešní době nikdy není dost.
  • Lawliet
    Dune. Vážně?
  • Tyjo, klasickou rts se solidnim singleplayerem jsem nehral, ani nepamatuju. Tezeni, staveni, strileni, veze, domecky, vojacci... SC2 me v kampani silene zklamal, clovek si tam tohohle vubec neuzil, mise bud ala DOTA s hrdinou, nebo jen takove kratke jednohubky, ktere spis predstavovaly nove jednotky nebo ability. Zadny poradny megazakladny a megatankovy bitvy.
    • Skus supremme comander.
      Skvelá hra, prekvapivo i dobra kampan a určite tam nenajdes kratke misije ale pekne jednohubky na 4-5hodín.

      Ale bacha na číslo, supcom 2 je totálny odpad.
      • A nezapomeň na mod na AI, pak konečně protivník torchu smysluplně hraje a neposílá přímočaře jednotky směr tvá základna a ve vodních mapách není úplně v hajzlu, ale staví lodě a letdla místo stovek robotů, kteří jsou nahoufovaní na pobřeží jeho ostrova směrem k tobě a čekají až je s někalika km sundá tvůj křižník.
      • http://www.youtube.com/watch?v=IBEKzv-0Fgg

        komentovane video
        • celkem amatéři... bez použití těžšího dělostřelectva... bez podpourných základen a celkem malá mapa... jen experimentálky... jako pochopím jednu dvě s úlohou podpory hlavního voje ale používat je jako hlavní zbraně? *1* ale díky za typ asi si znovu pustím do Battle of dune...
          • HAha ty si dobrý. :D To sú jedný z najlepších hráčou čo to aktualne hraju.
            to akoby si Kasporovovi hovoril, že to hra nahovno, lebo nepožil pešiaka na utok, ale rovno si ho zamenil za dámu.

            Tažke delostrelectvo je rarita. V malej mape unikát. Vecsinou to stavaju najme noobovia. Ktorý si myslia že čo budem robiť postavím si 12 000 tankov alebo jedno delo? A rozhodnu sa pre jedno delo :D
  • opravdovou novou Dunu bych si dal. vlastne to z "akcnich" RTS byla vzdycky jen Dune co jsem hral. vsechny dily a prvni Command and Conquer (kterej vypadal prakticky jako Dune). ta atmosfera proste dela svoje.
  • Kr.Pa
    No, když se podívám na jednotky ve videu, vidím tam spíše Tiberian Sun než Dunu (jestli snad redakce nesrovnává hry podle "prostředí", to je přece směšné *1* )

    facebook mají založený v září min roku a hru chtějí vydávat v na jaro 2014

    to je k zamyšlení
    • XorxoxTalarius
      Tak jako nemusi, vem si ze driv kdyz byl boom RTS, tak se delala jedna hra treba rok, takze to bych tak nebral

      A nez Tiberium Sun mi to spis pripomina Supreme Commander: Forged Aliance a to proste hodne, i tou barevnosti i tim enginem.
  • To chcem
  • XorxoxTalarius
    No uvidime, ja osobne hry s preddefinovanou bazi moc nemusim, ikdyz napriklad Halo Wars se to povedlo vybalancovat. Ale jelikoz je RTS na PC jako safranu, vitam kazdou vlastovku (pokud neprileti z Cernobylu).
  • Kdo vymýšlí názvy článků, je doopravdy umělec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit