Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Farnham_The_Drunk

    Nainstaloval jsem si Doom 1 a 2 na Switch a hraje se to přesně tak, jako se to hrálo v době vydání. Za 135Kč/ks je to podle mě v pohodě retro pro pamětníky. Doom vyšel na všech konzolích od dob SNES a na všech se hrál dobře a to díky jeho jednoduchosti, článek jsem nějak nepochopil.


    A přihlásit se na Bethesda acc mi šlo hned a to jsem už dávno zapomněl, že nějaký účet mám. Problém se nacházel zřejmě mezi gamepadem a křeslem :D

  • Blood

    Na android vyšla DOOM 3 BFG EDITION,tolik k doomu na velké obrazovce.Všechny 3 hry v ceně jedné.Mě se to s ovladačem hrálo super.

    • honcka

      imho je kompatibilní pouze s nvidia shield

  • tvrdy.mar

    Na PS3/Xbox360/Steam vyšla remastrovaná edice DOOM BFG Edition, ve které byla ve trojce už baterka namontovaná přímo na zbraň a nemuselo se přepínat. Docela mě překvapuje, že baterka nejde v PS4 verzi zapnout ke zbrani, když to jde ve verzi na Switch.

    • na PC se nemuselo přepínat ani tenkrát, stačil k tomu prakticky nezbytný mini-mod od komunity + se ještě hodil mod na větší celkovou kapacitu munice.

      • jindra.veliky

        To pak musa byt zabava, hrat bez prvku na kterych je postavena hratelnost



  • uher

    Asi napíšu něco kacířskýho, ale po tom, co jsem okoštoval Brutal Dooma (na kterýho i přesto, že ho vlastně komplet vykradl, se nechytá ani ten nejnovější) už mě klasická jednička a dvojka nemají moc co nabídnout ale jejich vliv na svůj žánr samozřejmě nijak nesnižuju. Do příchodu Brutalu jsem je dohrál aspoň stokrát.

    • triptich

      nič kacírskeho. doom nezostarol najhoršie, ale práca odvedená na brutal doom je proste viditeľná a hru posunula o míle napred.

      P.S.: odporúčam vyskúšať aj brutal wolfenstein, ktorý presne to isté robí s klasickým wolfom.

  • flash789

    Doom 1,2,3 na konzolich už vysel, na ps3 a x360. A na ps1 byla edice s prvním a druhým dílem. Ten článek moc nechápu, působí jako že jde na konzolich o nějakou novinku a to brblání jak to je všechno na pc lepší považuju za zbytečné.  Obvzlast když ps1 verze kdysi byla excelentní s novým atmosferickym soundrackem který dělal atmosféru jak řemen. Nemluvě o nintendo64 verzi která je pravděpodobné nejlepší klasicky Doom pod sluncem.



    • Zagro

      Nejlepsi klasicky Doom je Doom 1 na PC.

      • flash789

        jestli jsi tu N64 verzi hral a myslis si ze PC Doom je lepsi, tak samozrejme nic proti.

        • Zagro

          Na tehle verzi nemam rad rozostreny textury. Klasika je jen jedna, tak to beru ja. Ale sto lidi, sto chuti.

  • 468 max to je aka prosim pekne??? Doom sa hraval este na 386... ja som mal 486 dx5 133 s turbom to bolo ine delo rychlejsia ako prve pentia....

    • Zagro

      Stacilo mit predevsim lepsi grafickou kartu jako trident s 512KB pameti, ktera byla v te dobe snad vsude. Cokoliv s 1MB pohanelo Doom dokonale.

    • triptich

      predpokladám, že "preklepová" 😛

  • Škoda, zvlášť když Doom 64 dokázal už dávno, že to na konzolích může fungovat.

    • Může, ale není to prostě ono.

    • 0011

      Doom 64 bude, dostal rating zatím na ps4 i pc, akorát se neví kdy to výjde.

  • PCMR

    "Kabelem propojené počítače 468 MAX ..."


    Ok...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit