Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No hw bude zrejme odpovidat lepsim ultrabookum, kterym odpovida i cena. Kazdopadne by to mohlo prospet trhu s hrami pro PC.
  • Jestli jste se někdo podívali někde podrobněji na specifikaci, tak je tam Intel core i7, sice není uvedená grafika, ale rozjíždí to AAA hry, cena je rozhodně adekvátní k nabízenému výkonu a rozměrům. Tohle nelze srovnávat s Android tablety, které nabídnou slabé ARM procesory.
  • Tenhle tablet by měli dělat jen jako bezdrátovou periferii monitor+ovladač ke kompu/televizi a bylo by to dokonalý. Dalo by se na tom hrát v leže v posteli a fakt, že to není přenosný by mě osobně teda netrápil.
  • To je sakra dobré a heleme se, Space marine... *5*
  • jezisi jen ne ovladani ala gamepad. To bychom byli zase 100 roku zpet
  • to je spíš PSP 2 :)
  • kdyz vidim analogove packy je mi zle .)
  • Nejsem fanda dotykových zařízení ani chytrých telefonů. Dotykové displeje mi přijdou neohrabané, nepřesné, pomalé a bez patřičné odezvy. U telefonu mi stačí to, když telefonuje a posílá SMS. Do teď nechápu k čemu je takovýto tablet. Nedá se z toho telefonovat (nepočítám skype a podobné programy), na cestách si to nemůžete položit na kolena a musíte to držet, absence klávesnice a myši, pokud ji k tomu nepřipojíte a v tom případě je snad lepší PC. Na hraní her je to taky na prd, to už je lepší PSP. Takže z mého pohledu je lepší sebou tahat notebook, než tohle. Jediný, co mi přišlo zajímavý bylo kreslení. Kamarád si jeden pořídil, a do tejdne ho vracel, protože to bylo totálně na prd.

    Tak bych se chtěl zeptat, pro jaký účely je tohle zařízení určený. Jaký to má výhody, kromě velkého dotykového displeje (což teda pro mě vůvec lákadlo není, jak jsem psal výše)?

    Mě to přijde jako mnohem horší varianta notebooku.
    • nevím, které displaye jsi zkoušel, ale třeba kombinace kapacitního displaye a iOS vytváří parádní kombinaci, která je krásně plynulá, rychlá a přesná... mám mobil s WM a rezistivním displayem... a ten je opravdu o HODNĚ, HODNĚ horši, pomalejší a nepřesnější... a k čemu mám tablet já ? přijdu domů, fláknu sebou na gauč, vezmu tablet a mrknu na mail a na nějaký novinky na netu... PC se mi kvuli tomu zapínat nechce... večer se před spaním podívám ze svého SAMBA serveru na nějaký seriál z postele nebo si tablet vezmu na hajzl a koukám tam *1* vezmu si ho do školy a počítám tam matiku, nechám si nakreslit grafy... jasně, spoustu věcí bych mohl dělat s NTB nebo stolním PC, ale tohle je lehké a relativně malé... je to pohodlnější...
      • stoupeek
        Díky za střízlivou odpověď, teď na tablety budu už koukat líp. (+1)
  • sonk
    kvuli tobe se mi chce zvracet, oprav to!
  • posila
    Kdo videl film Real Steel vi, ze hrac s Kinectem porazi hrace s takovymto tabletem ;)
    • Umaroth
      *1* ted si me vyndal kámo *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit